PZU

Porozmawiaj bezpłatnie z konsultantem o ofercie PZU

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia.

Zamów rozmowę

PZU Dom

Ochrona dla Twojego domu lub mieszkania w razie tego, co może się zdarzyć podczas Twojej nieobecności.

Jedno rozwiązanie na wiele problemów

 • Ubezpieczamy od wszystkich ryzyk, m.in. zalania, huraganu, pożaru.
 • Nie wszystko musi być na Twojej głowie – możesz zdecydować się na taki wariant ubezpieczenia, dzięki któremu w razie zalania to PZU zorganizuje i opłaci ekipę remontową.
 • Ruchomości domowe to dla nas nie tylko meble czy sprzęt RTV i AGD. Ubezpieczamy również  m.in. wyposażenie balkonu i ogrodu, ubrania, zabawki, sprzęt turystyczny i sportowy. Przedmioty w domu możesz ubezpieczyć nawet na kwotę, która odpowiada równowartości ich zakupu.
 • Możemy zorganizować i opłacić fachową pomoc w nagłych wypadkach, np. usługę hydraulika, elektryka, naprawę sprzętu RTV i AGD.

Sprawna ocena szkody i szybka wypłata odszkodowania

 • Oferujemy uproszczoną, zdalną obsługę szkody na podstawie zdjęć.

Doskonałe zabezpieczenie dla rodzin z dziećmi i dla seniorów

 • Wypłacamy odszkodowanie w razie wyłudzeń gotówki lub biżuterii metodą „na wnuczka” czy np. w razie pożaru spowodowanego pozostawieniem włączonego żelazka.
 • Możemy zapewnić również organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji po nieszczęśliwym wypadku w domu.

PZU Wojażer

Pomoc w razie nieoczekiwanych problemów podczas wyjazdów turystycznych w Polsce i za granicą.

Jest wiele sytuacji, w których możesz liczyć na naszą pomoc

 • Obawiasz się, jak na wakacjach poradzisz  sobie z chorobą, wypadkiem lub kradzieżą? Pomożemy! Także wtedy, gdy trzeba będzie Cię odszukać, albo zorganizować akcję ratowniczą w górach.
 • Pomożemy też, jeśli z powodu Twojego niezamierzonego działania ktoś ucierpi albo uszkodzisz cudzą własność.

Nasza ochrona w razie zaostrzenia choroby przewlekłej

 • Pokryjemy koszty leczenia, gdy podczas podróży Twoja choroba da o sobie znać i będziesz potrzebować pomocy. Z PZU Wojażer unikniesz niemiłych niespodzianek, bo taka ochrona to u nas podstawa – nie musisz za nią dopłacać!

Zakres ubezpieczenia dopasowaliśmy do realiów pandemii

 • Choć wiele krajów łagodzi restrykcje, to nie można jeszcze mieć pewności, czy to już na stałe. Chronimy Twoje zdrowie w przypadku zarażenia koronawirusem, pokryjemy też koszty zakwaterowania i wyżywienia, jeśli wirus zatrzyma Cię  na wakacjach.
 • Zorganizujemy i opłacimy Twój późniejszy powrót do domu.  
 • Możesz również liczyć na ochronę, gdy będziesz zmuszony zrezygnować z zaplanowanej podróży z powodu COVID-19.

Informacja prawna

Zakładem ubezpieczeń jest PZU SA. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Składka za PZU Dom za okres 12 miesięcy, w wariancie Od Wszystkich Ryzyk, w wysokości 12 zł miesięcznie w abonamencie, została wyliczona dla sum ubezpieczenia: nieruchomości – 80 000 zł, ruchomości domowe – 3 000 zł oraz dla sumy gwarancyjnej OC w życiu prywatnym – 20 000 zł, z zastosowaniem promocji  Bądź z Nami 2022 (promocja trwa do odwołania) – dla ubezpieczającego w wieku 63 lat i dla domu jednorodzinnego, wyposażonego w drzwi antywłamaniowe, w Żarnowie, pow. Opoczyński (26-330).  Szczegółowe  informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia PZU Dom, informacje o abonamencie – w zasadach płatności abonamentowych, a szczegóły promocji –  w Regulaminie promocji BZN 2022 r.,  dostępnych na pzu.pl, w naszych oddziałach i u naszych agentów. Twoja indywidualna cena może różnić się od podanej w reklamie.

Zakładem ubezpieczeń jest PZU SA. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia PZU Wojażer , w naszych oddziałach i u naszych agentów.

Zamknij