PZU

 

Dzieci w wieku przedszkolnym

Zwichnięcie ręki lub niebezpieczne ukąszenie owada? Być rodzicem małego żłobkowicza albo przedszkolaka to wielkie wyzwanie. Zapewnij sobie wsparcie i ubezpiecz swojego malucha od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Dzieci i młodzież

Złamanie ręki podczas jazdy rowerem, czy oparzenie podczas ogniska? Nie jest łatwo być rodzicem nastolatka. Zapewnij sobie spokój i kup ubezpieczenie NNW dla dzieci i młodzieży.

Jak kupić ubezpieczenie?

Wybierz wygodny dla Ciebie sposób.

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie szybko, skorzystaj z możliwości zakupu on-line na mojePZU. Znajdziesz tam gotowe warianty ubezpieczenia PZU NNW Szkolnego.  Zaznacz, do której grupy należy Twoje dziecko (żłobek lub przedszkole, szkoła podstawowa lub średnia, szkoła wyższa lub policealna) i zapoznaj się z naszą propozycją. Jeśli chcesz porozmawiać z naszym przedstawicielem i dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka, zadzwoń do nas lub zostaw swoje dane – oddzwonimy i przedstawimy Ci ofertę ubezpieczenia NNW PZU Edukacja.

Poprzez moje.pzu.pl

Kup online

Zadzwoń

571 171 010

Zostaw swoje dane

Oddzwonimy

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz  w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia NNW PZU Edukacja oraz w ogólnych warunkach ubezpieczenia PZU NNW Szkolne.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij