.

Rejestracja konta w mojePZU

Wypełniłeś formularz na stronie: jmmojepzu.pl i nie masz konta w mojePZU

  1. Gdy wypełniłeś formularz na stronie: https://jmmojepzu.pl/ i nie masz konta w mojePZU otrzymasz wiadomość e-mail, na podany na formularzu adres. W wiadomości znajdziesz link i kod potrzebne do utworzenia konta w mojePZU.

2. Wejdź na wskazany w wiadomości link i uzupełnij dane – imię, nazwisko, PESEL, płeć oraz wpisz kod uwierzytelniający z wiadomości e-mail. Kliknij Zarejestruj sięZwróć uwagę, że kod ważny jest 3 dni! Zarejestruj się w tym czasie w mojePZU.

 

3. Wprowadź dane – adres korespondencyjny, dane kontaktowe, ustal hasło logowania, zaznacz oświadczenia. Kliknij Dalej.

4. Wpisz kod weryfikacyjny, który otrzymasz na e-mail. Kliknij Dalej.

5. Proces rejestracji zakończył się. Jako potwierdzenie otrzymasz wiadomość e-mail.

 

 

Wypełniłeś formularz na stronie: jmmojepzu.pl i masz konta w mojePZU

Zaloguj się do mojePZU i postępuj zgodnie z instukcją opisaną w kroku  "Wypełnienie deklaracji przystąpienia". 

Wypełnienie deklaracji przystąpienia

Zaloguj się do mojePZU i wejdź w zakładkę Oferta PZU

Wejdź w zakładkę Oferta PZU -> Oferta grupowa.

Kliknij „Szczegóły” aby zapoznać się z ofertą.

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenia

Wybierz interesujące Cię ubezpieczenia i kliknij Dalej.

Możesz wybrać:

  • Jeden z 3 wariantów ubezpieczenia na Zdrowie (Opieka Medyczna). Jeżeli chcesz możesz wskazać współubezpieczonych – małżonka/partnera życiowego bądź dziecko.

  • Jeżeli zdecydujesz się na choć jeden z wariantów ubezpieczenia na zdrowie możesz rozszerzyć swoją ochronę o Ubezpieczenie WRW – w razie wypadku (o ile wcześniej już nie skorzystałeś z tej oferty – listę swoich polis możesz sprawdzić w zakładce Moje Produkty w mojePZU).

Uzupełnij brakujące dane

Uzupełnij brakujące dane i kliknij Dalej. Możesz również wskazać osobę/y uposażone

  1. Jeżeli chcesz ubezpieczyć współubezpieczonych w ubezpieczeniu na Zdrowie wpisz dane osób wskazanych w kroku 2.

Wyślij deklaracje

Wysłanie „do podpisu”:

  • Jeżeli wskazałeś pełnoletnich współubezpieczonych w ubezpieczeniu na Zdrowie, otrzymają oni wiadomość e-mail z zaproszeniem do zalogowania się w mojePZU w celu potwierdzenia chęci przystąpienia do ubezpieczenia na Zdrowie. Dopiero po otrzymaniu wiadomości e-mail z informacją o akceptacji przystąpienia przez Współubezpieczonego będziesz mógł wysłać deklarację do Zakładu Pracy.

  • Jeżeli nie wskazałeś pełnoletnich współubezpieczonych lub oni potwierdzili już zgodę na uwzględnienie ich w Twoim ubezpieczeniu, zaznacz oświadczenia i wyślij swoją deklarację elektronicznie do Zakładu pracy.

 

Akceptacja przystąpienia do ubezpieczenia Opieka Medyczna przez pełnoletnich bliskich

Opis akceptacji

  1. Zaloguj się do mojePZU. Po zalogowaniu system wyświetli komunikat z prośbą o potwierdzenie danych. Kliknij przycisk Sprawdź szczegóły

  1. Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia klikając – Aby przejść dalej wyświetl pełen zakres ubezpieczenia (na dole strony)

  1. Zaznacz oświadczenia i Zaakceptuj przystąpienie

Informacja prawna

Zakładem ubezpieczeń jest PZU Życie SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń, w tym definicje zdarzeń objętych ochroną, zakresu odpowiedzialności, wyłączeń i ograniczeń odpowiedzialności zawarte są w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczeń, dostępnych u naszych agentów, w naszych oddziałach i na stronie pzu.pl. Jeśli chcą Państwo zawrzeć umowę, prosimy o kontakt z przedstawicielem PZU Życie SA.

Zamknij