Strefy zdrowia

Zapraszamy do stref zdrowia w Twoim mieście. Przyjdź, zbadaj się bezpłatnie i skorzystaj z konsultacji medycznych i dowiedz się więcej o programach profilaktycznych.

 

Kwiecień:

Maj:

Czerwiec:

Lipiec:

Sierpień:

Wrzesień:

Mobilna strefa zdrowia w Warszawie

07-08.10.2023

Podczas finału tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie, każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń diagnostyki medycznej, badań, konsultacji, wywiadów lekarskich.

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia  wykonanych zostało ponad 2226 badań i innych usług medycznych. 

Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 640 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  152 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 423 przebadanych,
dermatologiczne – 82 przebadanych.

Wykonano również:

 • 217 porad kardiologicznych,
 • 90 badań EKG,
 • 86 konsultacji fizjoterapeutycznych
 • 51 badań mammograficznych.

Dużym zainteresowaniem przez cały weekend cieszyły się także indywidualne konsultacje farmaceutyczne, z których skorzystało aż 476 odwiedzających, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek. W trakcie tego dwudniowego wydarzenia odbyły się biegi: Bieg Zabiegana Mama, Bieg po Zdrowe Życie oraz Bieg Sunday Runday. Łącznie wzięło w nich udział 1110 uczestników. 

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców każdej lokalizacji dużym zainteresowaniem.

W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego, a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+. Strefę z położną chętnie odwiedzały młode pary, przyszli jak i obecni rodzice małych pociech.

Mobilna strefa zdrowia w Starogardzie Gdańskim

30.09-01.10.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 3555 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

dietetyczne – 690 przebadanych.
internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 472 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  142 przeprowadzonych badań,
dermatologiczne – 68 przebadanych,

Wykonano również:

 • 60 badań mammograficznych,
 • 90 badań EKG,
 • 73 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 34 porad kardiologicznych.

Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 66 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego, a także z informacji dotyczących działania Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Pasłęku

23-24.09.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 2619 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 555 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  154 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 228 przebadanych,
dermatologiczne – 95 przebadanych.

Wykonano również:

 • 26 badań mammograficznych,
 • 91 badań EKG,
 • 81 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 43 porad kardiologicznych.

Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 46 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

 

Mobilna strefa zdrowia w Augustowie

16-17.09.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4260 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 663 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  155 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 523 przebadanych,
dermatologiczne – 92 przebadanych.

Wykonano również:

 • 40 badań mammograficznych,
 • 129 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 84 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 87 porad kardiologicznych.

Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 48 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Supraślu

9-10.09.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4020 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) –  540 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  139 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 377 przebadanych,
dermatologiczne – 90 przebadanych.

Wykonano również:

 • 26 badań mammograficznych,
 • 108 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 55 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 71 porad kardiologicznych.

W Supsraślu swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 741 różnego typu badań lekarskich. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Sokołowie Podlaskim

2-3.09.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 3100 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 824 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  148 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 247 przebadanych,
dermatologiczne – 90 przebadanych.

Wykonano również:

 • 33 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 57 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 46 porad kardiologicznych

W Sokołowie Podlaskim swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 109 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 530 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Siedlcach

26-28.08.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 2000 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) –  409 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  144 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 197 przebadanych,
dermatologiczne – 88 przebadanych.

Wykonano również:

 • 29 badań mammograficznych,
 • 42 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 51 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 35 porad kardiologicznych.

W Siedlcach swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 117 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 294 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Chełmie

19-20.08.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 3040 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) –  523 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  161 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 400 przebadanych,
dermatologiczne – 97 przebadanych.

Wykonano również:

 • 68 badań mammograficznych,
 • 29 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 83 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • Udzielono 109 porad kardiologicznych.​​

W Chełmie swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 444 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 65 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Lesznie

12-13.08.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 3200 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 555 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  154 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 404 przebadanych,
dermatologiczne – 95 przebadanych.

Wykonano również:

 • 21 badań mammograficznych,
 • 42 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 81 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 60 porad kardiologicznych.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

 

Mobilna strefa zdrowia w Toruniu

5-6.08.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 5920 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1100 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  159 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 549 przebadanych,
dermatologiczne – 95 przebadanych.

Wykonano również:

 • 49 badań mammograficznych,
 • 55 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 95 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 94 porad kardiologicznych.

W Toruniu swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 1579 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 199 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Sochaczewie

29-30.07.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 5770 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) –  1130 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  265 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 488 przebadanych,
dermatologiczne – 94 przebadanych.

Wykonano również:

 • 52 badań mammograficznych,
 • 95 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 84 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 140 porad kardiologicznych.

​W Sochaczewie swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 44 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 1528 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Wieluniu

22-23.07.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 5180 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 636 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  155 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 656 przebadanych,
dermatologiczne – 92 przebadanych.

 

Wykonano również:

 • 59 badań mammograficznych,
 • 62 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 73 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 84 porad kardiologicznych.

W Wieluniu swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 1093 różnego typu badań lekarskich. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Iławie

15-16.07.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 3400 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 662 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  156 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 514 przebadanych,
dermatologiczne – 91 przebadanych.

Wykonano również:

 • 92 badań mammograficznych,
 • 22 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 74 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 56 porad kardiologicznych.

W Iławie swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 243 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 80 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Bochni

8-9.07.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4880 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 769 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  154 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 640 przebadanych,
dermatologiczne – 92 przebadanych.

Wykonano również:

 • 38 badań mammograficznych,
 • 52 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 80 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 104 porad kardiologicznych.

W Bochni swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 185 różnego typu badań lekarskich. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Jaśle

1-2.07.2023


W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4730 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) –  796 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  151 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 421 przebadanych,
dermatologiczne – 89 przebadanych.

Wykonano również:

 • 54 badań mammograficznych,
 • 69 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 54 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 84 porad kardiologicznych.

W Jaśle swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 406 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także  indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Końskich

27-28.06.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4630 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1014 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  163 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 447 przebadanych,
dermatologiczne – 93 przebadanych.

Wykonano również:

 • 61 badań mammograficznych,
 • 61 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 91 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 77 porad kardiologicznych.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Mobilna strefa zdrowia w Szamotułach

17-18.06.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 3300 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 859 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  133 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 284 przebadanych,
dermatologiczne – 88 przebadanych.

Wykonano również:

 • 52 badań mammograficznych,
 • 73 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 42 porad kardiologicznych

W Szamotułach swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 345 różnego typu badań lekarskich. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Serocku

10-11.06.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 5080 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1706 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) – 158  przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 396 przebadanych,
dermatologiczne – 92 przebadanych.

Wykonano również:

 • 37 badań mammograficznych,
 • 58 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 91 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 129 porad kardiologicznych.

W Serocku swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 196 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 360 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

 

Mobilna strefa zdrowia w Nowej Soli

3-4.06.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4850 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1067 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) –  144 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 491 przebadanych,
dermatologiczne – 86 przebadanych.

Wykonano również:

 • 40 badań mammograficznych,
 • 33 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 90 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 75 porad kardiologicznych.

W Nowej Soli swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 829 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 350 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Pile

27-28.05.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 6580 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1095 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) – 156 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 484 przebadanych,
dermatologiczne – 92 przebadanych.

Wykonano również:

 • 51 badań mammograficznych,
 • 41 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 91 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 37 porad kardiologicznych.

W Pile swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 1215 różnego typu badań lekarskich. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Zamościu

20-21.05.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4300 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1096 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) – 158 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 502 przebadanych,
dermatologiczne – 93 przebadanych.

Wykonano również:

 • 82 badań mammograficznych,
 • 91 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 93 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 99 porad kardiologicznych.

Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 74 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

 

Mobilna strefa zdrowia w Tomaszowie Lubelskim

13-14.05.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4237 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1092 przeprowadzonych badań,
pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) – 155 przeprowadzonych badań,
dietetyczne – 490 przebadanych,
dermatologiczne – 93 przebadanych.

Wykonano również:

 • 39 badań mammograficznych,
 • 51 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 72 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 46 porad kardiologicznych.

W Skierniewicach swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 199 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 63 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Łęcznej

6-7.05.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 2349 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

 • internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 484 przeprowadzonych badań,
 • pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) – 112 przeprowadzonych badań,
 • dietetyczne – 215 przebadanych,
 • dermatologiczne – 72 przebadanych.

Wykonano również:

 • 20 badań mammograficznych,
 • 47 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 72 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 46 porad kardiologicznych.

W Skierniewicach swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 97 różnego typu badań lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 50 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Mobilna strefa zdrowia w Żyrardowie

29-30.04.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 4745 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:

 • internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1095 przeprowadzonych badań,
 • pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) – 158 przeprowadzonych badań,
 • dietetyczne – 408 przebadanych,
 • dermatologiczne – 93 przebadanych.

Wykonano również:

 • 45 badań mammograficznych,
 • 113 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 93 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 145 porad kardiologicznych.

W Skierniewicach swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili 261 różnego typu konsultacji lekarskich. Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 400 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Inauguracja w Skierniewicach

22-23.04.2023

W czasie dwudniowego wydarzenia w mobilnej strefie zdrowia odbyło się ponad 7100 badań i konsultacji lekarskich, podczas których każdy chętny mógł skorzystać ze zróżnicowanego i obszernego zakresu świadczeń w ramach startu tegorocznej edycji projektu Zdrowe Życie. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się badania:​

 • internistyczne (w tym glukoza oraz ciśnienie tętnicze) – 1542 przebadanych,
 • pulmonologiczne (w tym spirometria oraz USG płuc) – 142 przebadanych,
 • dietetyczne – 576 przebadanych,
 • dermatologiczne – 133 przebadanych.

Wykonano również:

 • 72 badania mammograficzne,
 • 100 przeglądów dentystycznych wśród dzieci i młodzieży,
 • 87 konsultacji fizjoterapeutycznych,
 • udzielono 128 porad kardiologicznych.

W Skierniewicach swoje usługi oferowali również specjaliści z Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ. W trakcie weekendu pracownicy tej przychodni, przeprowadzili aż 834 różnego typu konsultacji lekarskich.
Wart zauważenia jest fakt, iż przez cały weekend dokonano także 350 indywidualnych konsultacji farmaceutycznych, które odbyły się z ramienia Naczelnej Izby Aptekarskiej. 

Kobiety odwiedzające strefę chętnie korzystały również z informacji o programach profilaktycznych i instruktażu samobadania piersi udzielanym na stanowisku Amazonek.

Stałymi usługami, z których można skorzystać podczas wizyty w strefie zdrowia są konsultacje z zakresu programów profilaktycznych oferowanych przez NFZ, leczenia w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz leczenia uzdrowiskowego, które cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem. W ramach dostępnych usług, odwiedzający chętnie korzystali z możliwości wyrobienia karty EKUZ, potwierdzenia profilu zaufanego , a także z informacji dotyczących działania  Internetowego Konta Pacjenta, portalu pacjent.gov.pl, portalu diety.nfz.gov.pl, czy aplikacji Moje Fizjo+, MojeZdrowie+.

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser-Dudy

Organizatorzy

Zamknij