Lista klubów

Województwo dolnośląskie

  • 1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław
  • UKS Krokus Piechowice
  • Klub Sportów Walki Fight Club Lubawka
  • Kamiennogórska Akademia Piłkarska
  • Jelczańska Akademia Piłki Nożnej Orzeł
  • Międzyszkolny Klub Sportowy "Bolesłavia"
  • LZS Solniki Małe
  • Stowarzyszenie Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki
  • Miejski Klub Sportowy "Granica" Bogatynia
  • KS Silesia Żarów
  • Fundacja Fair Play
  • GKS Start Długołęka
  • Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy „Sfora” Chojnów
  • Jeleniogórski Klub Oyama
  • Międzyszkolny Klub Sportowy "Juvenia" Wrocław

Województwo kujawsko-pomorskie

  • Zawisza Bydgoszcz
  • KS Spartakus Koronowo
  • KS Victoria Niemcz Osielsko
  • Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Mustang Żołędowo
  • KS Cuiavia Inowrocław
  • Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja "Stal" w Grudziądzu
  • Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń
  • Gminny Uczniowski Klub Sportowy Drwęca Novar
  • KS Gwiazda
  • Sportis Social Football Club Łochowo
  • Bydgoska Akademia Tenisowa Sp. z o. o.
  • MKS Mień Lipno
  • Ludowy Zespół Sportowy w Świedziebni

Województwo lubelskie

  • Budowlany Klub Sportowy w Lublinie
  • Ludowy Uczniowski KLub Sportowy "Grześ"
  • KS Budokai Lublin
  • Lubelski Klub Sportów Walki Dan
  • Akademia Techniki Champion Biała Podlaska
  • Stowarzyszenie Perły Lublin
  • KS Janowski Orlik
  • Uczniowski Klub Judo "Legion" Zamość
  • Rekreacyjno-Wypoczynkowy Klub Sportowy "Sparta"
  • AS Lublin
  • Fight Gym Chełm
  • Bogucki Klub Sportowy

Województwo lubuskie

  • UKS Akademia Piłkarska Reissa Drezdenko
  • MUKS "Bocian" Słońsk - Kołczyn
  • Zakładowy Ludowy Klub Sportowy "Budowlani Murzynowo"
  • Stowarzyszenie Koszykówko Młodzieżowej "Zastal"
  • Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Lider" Świebodzin
  • UKS "Perła" Cybinka

 

Województwo łódzkie

  • MKS Zjednoczeni Stryków
  • Łódzki Klub Karate Shotokan
  • Klub Strzelecki Kruk
  • Łowicka Akademia Sportu
  • UKS Gmina Rozprza
  • Bełchatowska Akademia Piłkarska "Soccer"
  • Konstantynowskie Towarzystwo Sportowe
  • UKS Korona Pabianice
  • UKS Akademia Siatkówki

Województwo małopolskie

  • KS Babia Góra
  • MKS "Kalwarianka" w Kalwarii Zebrzydowskiej 
  • Beskidzka Akademia Piłkarska
  • Klub Żeglarski Horn Kraków
  • KS Szkółka Piłkarska Górale
  • UKS Sokoliki Stary Sącz
  • Ludowy Klub Sportowy Jałowiec w Stryszawie
  • LKS Polonia Wilczkowice
  • KS UKS Kadet
  • KS Victoria Trzebinia
  • Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Korzennej
  • KS "Zakopane"
  • KS Błękitni Bodzanów
  • KS Start w Nowym Sączu
  • Miejski Ludowy Klub Sportowy "Polan" w Żabnie
  • UKS Jedynka Biecz

Województwo mazowieckie

  • AMP Futbol
  • Polski Związek Zapaśniczy
  • Stowarzyszenie Nadzieja na Mundial
  • Płońska Akademia Futbolu
  • Polski Związek Rugby
  • AZS
  • Polski Związek Badmintona
  • Polonez Warszawa 
  • MKS Pruszków
  • Swing-Duet
  • MOS Wola
  • Warszawski Klub Kolarski
  • Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
  • KS AZS AWF Warszawa
  • Stowarzyszenie Furman Football Academy
  • Uczniowski Klub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
  • MKS Piast Piastów
  • UKS "Filipides"
  • UKS "Akrosfera" Stare Babice
  • UKS FC Komorów
  • MKS "Makowianka"
  • KS "Spójnia-Warszawa"
  • KS Orzeł Baniocha
  • AZS Warszawa
  • KS Wicher Sadowne
  • Ludowy Klub Sportowy Perła Szczaki-Złotokłos
  • KS Metro 
  • MKS Hutnik Warszawa
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu Sparta Płock
  • Gminny Klub Sportowy "Tygrys" Huta Mińska
  • UKS Top Dance
  • Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Rebel

Województwo opolskie

  • Zakładowy Klub Sportowy Motor Praszka
  • UKS Lider Skarbimierz

Województwo podkarpackie

  • SMS Resovia
  • KKS Victoria Stalowa Wola
  • FKS Stal Mielec
  • SRS Przemyśl
  • Uczniowski Klub Sportowy Tiki Taka Kolbuszowa
  • KLKS Analiza Brzóza Królewska
  • Miejsko Zakładowy Klub Sportowy "Unia" Nowa Sarzyna
  • UKS Feniks Dębica
  • Ludowo Uczniowski Klub Sportowy "Partyzant Mal-Bud1" Targowiska
  • UKS Gladiator
  • Stowarzyszenie Głogowska Akademia Futbolu
  • Międzyszkolny Klub Sportowy "Skarbek" Gogołów
  • UKS Dębowiec
  • Klub Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu
  • Stowarzyszenie "Aktywni od zaraz"
  • Ludowy Klub Sportowy Igloopol Dębica
  • Akademicki Klub Sportowy
  • KS Start Rymanów
  • Klub Hokejowy Dębica
  • UKS San Lesko
  • Ludowy Klub Sportowy Czarni Kraczkowa
  • KS Sabonia Ustrobna
  • Osiedlowy Klub Sportowy "Sobniów" Jasło
  • Klub Sportów Walki Sokół Jarosław

Województwo podlaskie

  • Sparta Augustów
  • Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Krynki
  • KS Wschód
  • Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok

Województwo pomorskie

  • Klub Sportowy AZS AWFiS Gdańsk
  • Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy LEO Trąbki Małe
  • Uczniowski Klub Sportowy "Żabianka" Gdańsk
  • Uczniowski Klub Sportowy Delfin Jastarnia
  • Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki
  • Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Wybrzeże Gdańsk. Organizacja Pożytku Publicznego.
  • Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Baszta" Bytów
  • Uczniowski Klub Sportowy "Akademia Piłkarska Champions" Kwidzyn
  • GKS Lipniczanka Lipnica

Województwo śląskie

  • Akademia Raków
  • Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy
  • Śląski Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego
  • KS Niepokorni Orzesze
  • Stowarzyszenie Gracie Barra Spartan Team Chorzów
  • KS Częstochowianka
  • Ludowy Klub Sportowy Buk Rudy
  • Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Champins Piekary Śląskie
  • UKS "4" Katowice
  • Klub Sportowy Sprint
  • Ruch Chorzów Spółka Akcyjna
  • KS "Kuźnia" Ustroń
  • Klub Sympatyków Siatkówki "Gumisie"
  • UKS Lotka Olsztyn
  • KS "Polonia"
  • MKS "Sokół" Radzionków
  • KS "Orient"
  • KS Cieszyn
  • Fundacja Sportowe Katowice
  • Stowarzyszenie Szkółka Rekreacyjno Sportowa Orlik Ruda Śląska
  • Stowarzyszenie na rzecz promocji i propagowaniu tańca wśród dzieci, młodzieży i osób starszych PASJA
  • Beskidzki Klub Tenisowy Advantage Bielsko-Biała
  • UKS Orzeł Moszczenica

Województwo świętokrzyskie

  • LKS Skała Tumlin
  • Akademia Korona Kilce
  • Gminy Klub Sportowy Strzelec Chroberz
  • Miejsko Gminny Klub Sportowy Spartakus Daleszyce
  • Klub Sportowy Arena Busko
  • Ludowy Klub Sportowy Piaskowianka
  • Miejski Klub Sportowy "Czarni" w Połańcu
  • Skarżyskie Towarzystwo Sportowe

Województwo warmińsko-mazurskie

  • Olimpia Elbląg
  • Kętrzyński Klub Sportowy "Granica" Kętrzyn
  • Klub Sportowy Barkas Tolkmicko
  • Uczniowski Klub Sportowy "Sokół"
  • Stowarzyszenie LZS Czarni Rudzienice
  • Ludowy Klub Sportowy Niedźwiedź
  • Stowarzyszenie Młodych Piłkarzy Żuri
  • Uczniowski Klub Sportowy "Towarzystwo Rozwoju Sportu" Susz
  • Klub Tenisowy Matuszewski Stawiguda
  • Uczniowski Klub Sportowy Kosai Judo

Województwo wielkopolskie

  • BM Slam Stal
  • Stowarzyszenie "UKS Jedynka Kórnik"
  • Akademia Klub Piłkarski Piła
  • Uczniowski Klub Sportowy Pantery Dopiewo
  • Ludowy Klub Sportowy Orzeł Wysocko Wielkie
  • Stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy Gorzyczanka
  • UKS Spartakus Buk
  • Luboński Klub Tenisa Stołowego
  • Ludowy Klub Sportowy Sparta w Janowcu Wielkopolskim
  • Towarzystwo Sportowo-kulturalne "Orzeł Osiek"
  • Gminny Klub Sportowy Nałęcz Babiak
  • Gminny Klub Sportowy "Pelikan" Niechanowo
  • Klub Sportowy Kawalkada
  • Klub Sportowy Polonia 1912 Leszno
  • Uczniowski Klub Sportowy "Junior" Lipno
  • Klub Piłkarski Polonia 1912 Leszno
  • Gminny Klub Sportowy w Sompolnie
  • Ludowy Zespół Sportowy "Sokół" Kościerzyn Wielki 
  • Fundacja Bulls Academy
  • Uczniowski Klub Sportowy "MOS Gołańcz"

Województwo zachodniopomorskie

  • Ludowy Klub Sportowy Feniks Pesta
  • Gminny Klub Sportowy Błękit Pniewo 
  • MKL KS Sarmata
  • Uczniowski Klub Sportowy "Piast-Junior" Chociwel
  • Uczniowski Klub Sportowy Chrobry

Dołącz do wielkiej sportowej rodziny

Już jest! Zobacz listę beneficjentów programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU. 

Na liście znalazły się 352 podmioty, które otrzymają dofinansowanie aż w 43 dyscyplinach! W tym roku z grantów programu skorzysta ponad 45 tysięcy dzieci i młodzieży z klubów, stowarzyszeń oraz związków sportowych.
 

Lista beneficjentów

„Ruszamy dalej z PZU”

Pandemia wpłynęła na życie dzieci. Zapytaliśmy rodziców i starszą młodzież o kluczowe zmiany z ich perspektywy. O tym co się zmieniło
przeczytasz w raporcie.

Pobierz raport

Cele programu

Propagowanie zdrowego stylu życia.

Wpływ na rozwój psychofizyczny dzieci i młodzieży aktywnej sportowo, w tym z niepełnosprawnościami.

Wsparcie rozwoju sportu dzieci i młodzieży w mniejszych ośrodkach z ograniczonym dostępem do środków finansowych.

Poznaj naszych ambasadorów

Iga Świątek

Najbardziej utytułowana polska tenisistka, zwyciężczyni French Open 2020 w grze pojedynczej, liderka rankingu singlowego WTA. 

Zwyciężczyni turniejów WTA w Adelajdzie i Rzymie w 2021 roku oraz Dauha, Indian Wells i Miami w 2022. 

Iga była również półfinalistką Australian Open 2022. Za sportowe dokonania pod koniec roku 2020 otrzymała dwie nagrody WTA: WTA Fan Favourite oraz WTA Most Improved Player of the year.
 

Poznaj pełną listę ambasadorów

Dołączyli do nas

 

 

Zamknij