Oferta dla firm i pracowników

Prowadzisz mikroprzedsiębiorstwo? A może zarządzasz firmą, która zatrudnia więcej osób? Mamy rozwiązania niemal dla każdej firmy, która chce zapewnić swoim pracownikom i ich bliskim grupowe ubezpieczenie na życie w PZU.

Zaproponujemy dla Twojej firmy najlepsze rozwiązania dotyczące ubezpieczenia grupowego.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia.

Zamów rozmowę

 

Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU to kompleksowa ochrona życia i zdrowia dla pracowników i ich rodzin. Dzięki temu ubezpieczeniu bliscy pracownika otrzymają wsparcie finansowe, jeśli go zabraknie.
  • Zakres ochrony możemy dopasować do potrzeb pracowników Twojej firmy i rozszerzyć o wsparcie finansowe m.in. w razie ciężkiej choroby, leczenia szpitalnego, operacji chirurgicznej, utraty sprawności w życiu codziennym, trwałego uszczerbku na zdrowiu, wypadku w pracy. 
  • Nasze ubezpieczenie umożliwia również rozszerzenie ochrony m.in. w razie ciężkiej choroby, czy wypadku małżonka, partnera życiowego lub dzieci pracownika.
  • W ramach ubezpieczenia oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dzięki niej Twoi pracownicy i ich rodziny będą mogli skorzystać z konsultacji specjalistycznych (bez skierowań), badań i zabiegów ambulatoryjnych, a także rehabilitacji w ponad 600 miastach w całym kraju. Wizyty z zakresu chorób wewnętrznych (interny), pediatrii umawiamy w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od zgłoszenia, a na konsultacje specjalistyczne w ciągu 5 dni roboczych.

Zakładem ubezpieczeń jest PZU Życie SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach grupowych ubezpieczeń na życie, dostępnych na pzu.pl.

Zamknij