Ochrona życia i zdrowia dla firm

Pakiety dodatkowe PZU Na Życie Plus

Pakiety dodatkowe to umowy dzięki którym możesz zyskać jeszcze szerszą ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Z pakietu mogą skorzystać pracownicy i ich bliscy, którzy mają ubezpieczenie grupowe w PZU Życie.

NOWOŚĆ

Dla kogo

Do ubezpieczenia może przystąpić:

  • pracownik, który pozostaje w stosunku prawnym z ubezpieczającym,
  • małżonek/partner życiowy lub pełnoletnie dziecko pracownika.

Dostępne jest 7 pakietów dodatkowych:

(pracodawca decyduje o wyborze pakietu dla firmy)

Ochrona dla dziecka

to dodatkowe zabezpieczenie finansowe w razie utraty zdrowia przez dziecko w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Możesz otrzymać wsparcie finansowe m.in. w razie pobytu w szpitalu, uszczerbku na zdrowiu albo ciężkiej choroby dziecka, np. nowotworu złośliwego, neuroboreliozy, sepsy. Dostępne są 3 warianty do wyboru.

Wsparcie w razie nowotworu

to dodatkowe zabezpieczenie finansowe w razie choroby nowotworowej. Możesz liczyć na wypłatę świadczenia nie tylko za zdiagnozowanie nowotworu, ale także m.in. za chemioterapię albo radioterapię. Do wyboru masz 2 warianty.

Wsparcie dla rodziny

to dodatkowe zabezpieczenie finansowe rodziny w razie śmierci pracownika lub małżonka/partnera życiowego pracownika spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem. Możesz otrzymać dodatkowe środki finansowe dla bliskich w razie, gdyby jego zabrakło m.in. w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadku komunikacyjnego albo wypadku w pracy. Do wyboru masz 3 warianty.

Wsparcie po wypadku

to dodatkowe zabezpieczenie finansowe w razie utraty zdrowia w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Możesz otrzymać szersze zabezpieczenie finansowe w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu albo złamania kości spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. Do wyboru masz 3 warianty.

Karta lekowa

to do 80% dofinansowania na zakup leków na receptę. W zależności od wybranego wariantu zakres ubezpieczenia obejmuje m.in. leki sezonowe – na przeziębienie, grypę czy zapalenie gardła oraz pozycje lekowe stosowane w leczeniu m.in. chorób i schorzeń kardiologicznych, pulmonologicznych. Współpracujemy z ponad 9000 aptek w całej Polsce – zapłacisz mniej już w chwili zakupu.

W Razie Wypadku

to dodatkowe wsparcie finansowe w razie m.in. wypadku w życiu codziennym, podczas uprawiania sportu, a także w razie Twojej śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Wsparcie dla bliskich

to dodatkowe zabezpieczenie finansowe rodziny w razie śmierci ubezpieczonego lub śmierci ubezpieczonego spowodowanej zawałem serca lub udarem mózgu. A także dodatkowe świadczenie w razie osierocenia dziecka. Do wyboru jest kilka wariantów z różnymi warunkami ubezpieczenia.

Dokumenty do pobrania

Dokumenty do ubezpieczenia podstawowego

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU Życie SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Zamknij