Oferta dla Ciebie i rodziny

 

Starasz się osiągnąć to, co jest dla Ciebie ważne – szczęście rodziny, rozwój zawodowy, stabilność finansową? Dobre ubezpieczenie na życie i zdrowie może w tym pomóc. Zapewnić poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie.

 

Zaproponujemy Tobie i Twojej rodzinie najlepiej dopasowaną ofertę ubezpieczeń życiowych i zdrowotnych.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia.

Zamów rozmowę

Zaopiekuj się tym, co ważne. Zadbaj o siebie i najbliższych. To jak dziś dbamy siebie, nasze zdrowie czy relacje będzie miało ogromny wpływ na jakość i długość naszego życia.

Pobierz e-book i dowiedz się co radzą eksperci PZU oraz znane osoby takie jak: Iga Świątek, Grzegorz Łapanowski, Emilia Komarnicka-Klynstra czy Sebastian Kotów.

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

 

Kompleksowa oferta PZU Życie

Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich

  • PZU  Perspektywa na Przyszłość – ochrona życia i budowanie kapitału na przyszłość.

  • PZU Ochrona Każdego Dnia – zabezpieczenie dla bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego.

  • PZU Wsparcie Najbliższych – może zapewnić ochronę do końca życia, a składki płacisz tylko przez określony czas.

Wybrane ubezpieczenie na życie możesz rozszerzyć o dodatkową ochronę w razie nieprzewidzianych zdarzeń  jak ciężka choroba czy następstwa wypadku –  dla siebie, dzieci oraz małżonka albo partnera życiowego. Dzięki temu, w ramach jednej polisy zapewnisz ochronę całej swojej rodzinie.

Dzięki ubezpieczeniom dodatkowym możesz lepiej dopasować zakres ochrony do Waszych potrzeb.

PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu

Szukasz indywidualnego ubezpieczenia na życie i zdrowie podobnego do grupowego ubezpieczenia w zakładach pracy?

Poznaj ofertę PZU Życie - Wsparcie w Życiu i Zdrowiu. Do wyboru masz wiele wariantów ochrony, a każdy z nich możesz też rozszerzyć o prywatną opiekę medyczną.

Pakiety medyczne PZU Zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny

Wygodny i szybki dostęp do opieki medycznej to poczucie bezpieczeństwa i jeden z najważniejszych elementów życia codziennego. Dzięki pakietom medycznym PZU Zdrowie otrzymujesz dostęp do m.in.: konsultacji lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych oraz porady telemedycznych. Pakiety możesz podarować także swoim bliskim.

Pakiety profilaktyczne

Każdy wie, że należy wykonywać regularnie badania profilaktyczne, ale nie każdy wie, od czego zacząć. Chcemy Ci to ułatwić, dlatego przygotowaliśmy kilkanaście pakietów profilaktycznych, które zawierają zestawy konsultacji i badań.

Masz do wyboru ogólne przeglądy zdrowia dla kobiety i mężczyzny, a także pakiety nakierowane na konkretne obszary zdrowia, m.in. onkologiczny, dietetyczny, kardiologiczny lub kontrolę pod COVID-19.

Pakiet profilaktyczny to także dobry pomysł na prezent – bo zdrowie jest najważniejsze!

Sprawdź pakiety medyczne dla Ciebie

Porozmawiaj o ubezpieczeniach na życie i zdrowie w PZU

Wybierz dogodną formę kontaktu dla Ciebie.

Zamów rozmowę lub zadzwoń do nas 801 102 102*

*Opłata zgodna z taryfą operatora

Zamów rozmowę

Zakładem ubezpieczeń jest PZU Życie SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach indywidualnych ubezpieczeń (OWU): PZU Gwarantowane Jutro, PZU Na Dobry Początek, PZU Wsparcie Najbliższych, PZU Ochrona Każdego Dnia wraz z umowami dodatkowymi oraz w Umowie ubezpieczenia PZU Wsparcie w Życiu i Zdrowiu, w tym w OWU, które mają do niej zastosowanie.

 

 

Zamknij