Oferta dla firm i pracowników

 

Jako odpowiedzialny przedsiębiorca rozważasz zakup ubezpieczenia? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pakiet idealny dla Twojej firmy, aby Twoi pracownicy mogli z większym spokojem i pewnością wykonywać swoje obowiązki.

 

Zaproponujemy Tobie i Twoim pracownikom najlepiej dopasowaną ofertę ubezpieczeń

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia.

Zamów rozmowę

Zadbaj o zdrowie i życie – swoje i swoich pracowników. To jak teraz dbasz o siebie i pracowników, Wasze zdrowie czy relacje w firmie będzie miało ogromny wpływ na jakość Waszego życia a także powodzenie Twojego biznesu.

Pobierz e-book i udostępnij go swoim pracownikom. Dowiedz się co radzą eksperci PZU oraz znane osoby takie jak: Iga Świątek, Grzegorz Łapanowski, Emilia Komarnicka-Klynstra czy Sebastian Kotów.

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

 

Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Dla mikro przedsiębiorców

PZU Z Myślą o Życiu i Zdrowiu – w ramach tego ubezpieczenia możemy zapewnić m.in. wsparcie finansowe w razie ciężkiej choroby, wypadku, leczenia szpitalnego czy operacji, a także np. zorganizować i opłacić wizyty lekarskie, badania i rehabilitację po wypadku na drodze. Oferujemy także dostęp do prywatnej opieki medycznej na co dzień.

Dla małych i średnich firm

PZU Ochrona i Zdrowie – to kompleksowe ubezpieczenie pracowników i ich rodzin, które obejmuje prywatną opiekę medyczną i wsparcie finansowe m.in. w razie wypadku, ciężkiej choroby, a także w razie śmierci ubezpieczonego. Dodatkowo każdy pracownik może indywidualnie rozszerzyć swój zakres ubezpieczenia, np. o dofinansowanie leków, ochronę dla dzieci czy opiekę medyczną dla bliskich.

Dla dużych przedsiębiorstw

P Plus – to ubezpieczenie na życie, dzięki któremu bliscy ubezpieczonego otrzymają wsparcie finansowe, jeśli go zabraknie. Zakres ochrony możemy rozszerzyć o liczne ubezpieczenia dodatkowe np. w razie wypadku, choroby, pobytu w szpitalu, śmierci bliskich osób.

PZU u Lekarza – to prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki niemu pracownicy otrzymają bez skierowań dostęp do lekarzy nawet 35 specjalizacji oraz nawet 400 badań i zabiegów w ponad 600 miastach w całym kraju.

W razie zakończenia pracy w danej firmie, urlopu wychowawczego czy przejścia na emeryturę  klienci ubezpieczeń grupowych w PZU Życie mogą indywidualnie kontynuować ubezpieczenie.  To unikalne rozwiązanie na polskim rynku, które gwarantuje naszym klientom dożywotnią ochronę ubezpieczeniową.

Porozmawiaj o ubezpieczeniach na życie i zdrowie w PZU

Wybierz dogodną formę kontaktu dla Ciebie.

Zamów rozmowę lub zadzwoń do nas 801 102 102*

*Opłata zgodna z taryfą operatora

Zamów rozmowę

Zakładem ubezpieczeń jest PZU Życie SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach grupowych ubezpieczeń (OWU):  typ P Plus,  Opieka Medyczna S, PZU Pod Dobrą Opieką wraz z umowami dodatkowymi oraz w Umowie grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie dla małych przedsiębiorców, będących członkami Klubu PZU Pomoc w Życiu (PZU Z Myślą o Życiu i Zdrowiu).