PZU

Co to jest PZU GO

PZU GO to nowoczesne rozwiązanie, które czuwa nad Twoim bezpieczeństwem w czasie jazdy. To niewielki czujnik (tzw. beacon) i aplikacja mobilna, które ze sobą współpracują – rejestrują dane podczas jazdy oraz wychwytują niebezpieczne sytuacje.

W razie wypadku czujnik za pośrednictwem aplikacji w Twoim telefonie przekazuje nam informację o zdarzeniu. Dzięki temu możemy niezwłocznie skontaktować się z Tobą
i sprawdzić, czy potrzebujesz pomocy. Jeśli nie odbierzesz telefonu zawiadomimy Centrum Powiadamiania Ratunkowego – może ono wysłać karetkę na miejsce ostatniego wskazania GPS, jeśli będzie potrzebna.

Aplikacja PZU GO umożliwia szybki kontakt z naszą infolinią przy użyciu jednego przycisku. Zorganizujemy Ci pomoc zgodnie z zakresem umowy PZU Pomoc w Drodze, którą zawarłeś z nami. 

Dzięki asystentowi kierowcy, którego znajdziesz w aplikacji PZU GO będziesz mógł zweryfikować swój styl jazdy. Możesz też sprawdzić, jak przejechałeś wybraną trasę i zobaczyć, czy nie hamowałeś zbyt gwałtownie lub nie przekroczyłeś prędkości. Po analizie tych informacji łatwiej będzie Ci poprawić swój styl jazdy.

 

Aplikacja prezentuje dane  dotyczące przejechanych tras. Są to m.in. informacje o:
 • prędkości i płynności przejazdu, 
 • czasie jazdy i przejechanym dystansie,
 • niebezpiecznych sytuacjach, które miały miejsce, np. ostrym hamowaniu.

Dołącz do PZU GO

 • Chcesz jeździć bezpiecznie? Kup ubezpieczenie PZU Pomoc w Drodze z wariantem PZU GO! Szczegółowe informacje znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczeń PZU Auto i na pzu.pl.
 • Chcesz jeździć bezpiecznie i korzystać z dodatkowych benefitów? Przystąp do Klubu PZU Pomocni! Szczegółowe informacje znajdziesz na pomocni.pzu.pl.
 • Gdzie kupić - PZU GO dostępne jest u wybranych Agentów i w oddzialach PZU, pełną listę z wykazem znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto

 • Otrzymujesz ochronę ubezpieczeniową na podstawie warunków i zasad określonych w ogólnych warunkach ubezpieczeń PZU Auto.
 • Otrzymujesz szybką pomoc dzięki automatycznemu wykryciu sytuacji niebezpiecznych i zawiadomieniu Centrum Powiadamiania Ratunkowego.
 • Kontaktujesz się z Infolinią PZU GO - za pomocą jednego przycisku.
  Zapamiętaj!
  W przypadku kiedy naciśniesz ten przycisk, a nie uda nam się z Tobą skontaktować, oddzwonimy do Ciebie
  z numeru 22 505 14 73.
  Zapisz go w telefonie i zawsze odbieraj.
  Jeśli nie odbierzesz, wezwiemy służby ratunkowe nawet w sytuacji kiedy nie potrzebujesz pomocy.
 • Kształtujesz bezpieczne nawyki jazdy samochodem.
 • Otrzymujesz analizę przejechanych tras oraz podsumowanie stylu jazdy.

Pytania i odpowiedzi

Zgłoś swoje uwagi

Kontakt

 Infolinia PZU GO: +48 22 505 14 73 – jest to również numer z którego oddzwonimy w przypadku wykrycia sytuacji niebezpiecznej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij