PZU

 

 

O inwestycji

Tower Inwestycje, spółka z Grupy PZU, rozpoczęła na początku 2019 r. kolejne prace związane z przygotowaniem terenu pod budowę nowego biurowca przy ul. Oławskiej 35 we Wrocławiu. W drugiej połowie tego roku rozpoczną się prace budowlane budynku, o łącznej powierzchni GLA ( gross leasable area, czyli powierzchnia najmu brutto) ok. 14 056 m2. Biurowiec będzie miał 7 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemne, z ponad 140 miejscami parkingowymi.

Architektura budynku połączy elementy nowoczesności z tradycją, nawiązując do sąsiedniej zabudowy. Planowany obiekt będzie zamknięciem i uporządkowaniem ostatniego, niezabudowanego, fragmentu skrzyżowania ulic Oławskiej i Piotra Skargi. Inwestor podjął współpracę z gminą Wrocław, by uczynić inwestycję jak najbardziej atrakcyjną z punktu widzenia miasta i jego mieszkańców.

Pomieszczenia biurowca będą wyróżniały się wysokim, dostosowanym do indywidualnych oczekiwań, standardem i funkcjonalnością. Odpowiednio ukształtowane elewacje zagwarantują komfort pracy niezależnie od oświetlenia zewnętrznego.

Lokale spełniać też będą wymogi związane z poprawieniem warunków akustycznych dla osób o specjalnych potrzebach dotyczących słuchu i komunikacji.

Lokalizacja

Budynek powstanie w sercu Starego Miasta, przy skrzyżowaniu ulic ks. Piotra Skargi i Oławskiej, nieopodal placu Dominikańskiego.

Dodatkowo w promieniu niecałych 2 km znajdują się:

Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski, Urząd Skarbowy, Sąd Rejonowy, Urząd Pocztowy, Galeria Dominikańska, Dworzec Główny PKP, Dworzec Autobusowy, uczelnie, parki, muzea, teatry, zabytkowe kamienice, a także Port Lotniczy, który oddalony jest zaledwie 11 km od naszego budynku.

Jak widać jest to znakomita lokalizacja dla każdego najemcy zarówno pod względem logistycznym, biznesowym jak i wizerunkowym.


Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją zawierającą przekrój budynku, rzuty garażu, rzuty pięter, przykładowe aranżacje, opis dostępnych do wynajmu powierzchni:

Przekrój budynku i aranżacja pomieszczeń

Plan garażu

Plan parteru

Plany pięter

Przykładowy plan piętra

Udogodnienia
 

Rozwiązania Ekologiczne

  • certyfikacja BREEAM na poziomie Excellent;
  • zaawansowane systemy oszczędzania energii;
  • elementy kontrolujące nasłonecznienie;
  • zielone dachy;
  • miejsca dla samochodów o napędzie elektrycznym;
  • stojaki rowerowe wraz z niezbędną infrastrukturą taką jak prysznice, szatnia, suszarnia i samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

Rozwiązania funkcjonalno - techniczne

  • system kontroli dostępu, ochrona i monitoring 24 h;
  • automatyka budynkowa BMS (Building Management System);
  • zasilanie dwustronne budynku wraz z rezerwą miejsca na generator.

Pomieszczenia będą wyróżniac sie wysokim, dostosowanym do indywidualnych oczekiwań standardem i funkcjonalnością.

 

 

Galeria


Kontakt

Kontakt

Tower Inwestycje Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 58, 
00-876 Warszawa 
tel.: 22 520 19 28

 

Przedstawicieli mediów zapraszamy do kontaktu z Biurem Prasowym PZU.
tel.: 22 582 58 07
e-mail: rzecznik@pzu.pl

Komercjalizacja powierzchni:
Tomasz Małycha
tel.: 512 749 673
e-mail: tmalycha@pzu.pl

Daria Ziajkiewicz
tel.: 514 714 729
e-mail: dziajkiewicz@pzu.pl 


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij