PZU Auto

Poruszanie się autem jest bardzo wygodne. Ale co zrobisz, jeśli nagle coś wydarzy się na drodze? W razie szkody dobrze mieć pewność, że na miejsce szybko dotrze pomoc drogowa, a ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie za zniszczenia. Wybierz PZU Auto i zyskaj pewność i bezpieczeństwo na drodze.

Na wypadek jakich sytuacji możesz się ubezpieczyć

Jakie wsparcie możesz otrzymać w ramach ubezpieczenia?

Ubezpieczenie OC

Wypłata odszkodowania dla innej osoby

Zapłacimy za skutki spowodowanej przez Ciebie kolizji lub wypadku. Odszkodowanie pokryje koszty m.in. naprawy pojazdów lub innego mienia uszkodzonego w wypadku i leczenia poszkodowanych osób. Świadczenie z polisy otrzymają również bliscy poszkodowanego w razie jego śmierci.

Razem z OC otrzymasz ubezpieczenie assistance (PZU Pomoc w Drodze Komfort)

Jeśli będziesz sprawcą wypadku z innym pojazdem, zorganizujemy i opłacimy np. naprawę Twojego samochodu na miejscu zdarzenia albo holowanie (do 150 km, na terenie Polski). Dodatkowo, zorganizujemy także pomoc dla pojazdu poszkodowanego.

Ubezpieczenie AC

Wypłata odszkodowania lub naprawa Twojego auta

Pokryjemy koszty naprawy Twojego samochodu, jeśli zostanie uszkodzony z powodu sytuacji losowej lub przez nieznanego sprawcę, a także w wyniku szkody, którą Ty wyrządzisz nieumyślnie.

Wypłacimy odszkodowanie również wtedy, gdy Twojego samochodu nie będzie można naprawić lub zostanie on skradziony. Nie musisz samodzielnie szukać warsztatu, który podejmie się naprawy Twojego samochodu.

Jeśli chcesz, możemy zorganizować Ci naprawę i rozliczyć się bezpośrednio z warsztatem. Ty tylko odbierzesz naprawione auto.

Ubezpieczenie assistance (pomoc drogowa)

Pomoc w razie np. awarii pojazdu, wypadku, kradzieży, braku paliwa czy rozładowania akumulatora

Zorganizujemy i opłacimy np.: m.in. naprawę na miejscu, holowanie, auto zastępcze, nocleg, dowóz paliwa, uruchomienie silnika w razie rozładowania akumulatora, wymianę żarówki, otwarcie auta w razie zatrzaśnięcia kluczyków wewnątrz pojazdu.

Ubezpieczenie opon

Pomoc w razie awarii ogumienia

W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia zorganizujemy i opłacimy: wymianę uszkodzonego koła na miejscu lub holowanie pojazdu i transport kierowcy wraz pasażerami do warsztatu wulkanizacyjnego, a także naprawę uszkodzonej opony w warsztacie.

Jeśli ktoś uszkodzi Twój pojazd, nie musisz samodzielnie kontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy. Możesz wystąpić o odszkodowanie do nas. Załatwimy formalności z ubezpieczycielem sprawcy i wypłacimy Ci odszkodowanie. Wystarczy, że masz u nas OC swojego auta.

Masz pytania? Chcesz kupić to ubezpieczenie?

Zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub na spotkanie z naszym doradcą.

Porozmawiaj telefonicznie z naszym konsultantem

Zadzwoń pod nr 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Zadzwoń

Odwiedź nas

Wyszukaj na mapie oddział PZU lub agenta w Twojej okolicy.

Mapa oddziałów i agentów

Zostaw swój numer telefonu

Oddzwonimy i umówimy rozmowę lub spotkanie.

Wypełnij formularz kontaktowy

Informacja prawna

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Rozpocznij
Zamknij