02 lipca 2021

Rowerowy Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem Siemacha

Opiekunowie PZU jako wolontariusze Fundacji PZU zorganizowali pełen atrakcji dzień dla wychowanków Siemachy z Tarnowa i Odporyszowa.

Dzieci uczestniczyły w licznych animacjach i konkursach związanych z bezpieczną jazdą na rowerze. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i upominki, które przydadzą się podczas bezpiecznej aktywności na świeżym powietrzu. Niezwykłą atmosferę tego wydarzenia przybliżają relacje Opiekunów:

Dzięki dzieciom przez te kilka godzin sama poczułam  się jak dziecko. Podekscytowane, z rękami pełnymi gadżetów i prezentów, wróciły do domów w doskonałym humorze. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok! – Ania z Białegostoku.

Widok radosnych i uśmiechniętych dzieci był dla mnie bezcenny. To było niesamowite, z jakim zaangażowaniem zmagały się z przygotowanym rowerowym torem przeszkód – Damian z Wrocławia.

Od niedawna pracuję w roli Opiekuna i było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, że oprócz codziennej pracy spotka mnie takie wyzwanie jak organizacja Dnia Dziecka.  Z wielką przyjemnością się w to zaangażowałam. Uśmiech na twarzach dzieci i wielki zastrzyk pozytywnych emocji sprawił mi wielką radość – Alicja z Poznania.

Rozdawałam dzieciakom naklejki z imionami oraz kupony na watę cukrową. Dzieci były przeszczęśliwe, a konkursy, malowanki i wata cukrowa zrobiły furorę. Uczestnicy byli zadowoleni, zaangażowani, a pozytywna energia udzielała się również wolontariuszom – Magda z Warszawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zamknij