Opiekun PZU

Opiekun PZU to nasz doświadczony ekspert, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem Twojej rehabilitacji.

Zależy nam na Twoim szybkim powrocie do zdrowia, pracy i nauki.

Historie Opiekunów PZU

Historia Witolda i Mirosława

Historia Arkadiusza i Julitki

Historia Anny i Antoniego

Opiekun PZU

Masz się na kim oprzeć

Wspólnie ustalimy czas i miejsce rehabilitacji

Zapewnimy transport i zakwaterowanie

Zadbamy o prawidłowy przebieg rehabilitacji

Rozliczmy się bezpośrednio z placówką

Poznaj naszych Opiekunów

 

Joanna

woj. zachodniopomorskie, lubuskie

Praca opiekuna zwiększa moją wrażliwość i rozwija empatię wobec poszkodowanych w wypadkach. Udzielam im swojego wsparcia, rozmawiam z nimi o ich sytuacji życiowej, organizuję rehabilitację.
 

Arkadiusz

woj. łódzkie

Jako pracownik PZU od lat jestem związany z obsługą szkód osobowych. Jednak dopiero jako opiekun mogę osobiście spotykać się z poszkodowanymi i wysłuchać ich poruszających historii. Dzięki tej pracy każdego dnia pomagam osobom, które ucierpiały w wypadkach.

Anna

woj. podlaskie

Pomaganie poszkodowanym w wypadkach jest dla mnie czymś więcej niż tylko zwykłą pracą. Organizuję konkretną pomoc i mogę również po prostu być blisko i wspierać tych, którzy naprawdę tej pomocy potrzebują. Osoby po wypadku często zmagają się z trudnymi wspomnieniami i ograniczeniami w codziennym funkcjonowaniu.

Witold

woj. lubelskie

Podczas bezpośrednich kontaktów z poszkodowanymi staram się przede wszystkim dokładnie ich wysłuchać. Dzięki temu rozpoznaję indywidualne potrzeby i mogę zorganizować odpowiednie wsparcie. Zakres mojej pomocy dotyczy wielu aspektów życia i samego powrotu do zdrowia poszkodowanych.
 

Anna

woj. podkarpackie

Pomagam poszkodowanym zarówno w załatwianiu niezbędnych formalności związanych z odszkodowaniem, jak i w odzyskaniu sprawności fizycznej i psychicznej. Program Rehabilitacji w PZU umożliwia szybki dostęp do konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych i zabiegów rehabilitacyjnych.

Iwona

woj. dolnośląskie

W swojej pracy nawiązuję szczere i długotrwałe relacje z osobami poszkodowanymi w wypadkach. Najcenniejsze jest dla mnie zaufanie, a także wdzięczność, jaką poszkodowani okazują za udzieloną pomoc.
 

Damian

woj. dolnośląskie

Moja praca polega na organizowaniu rehabilitacji i pomocy w dostosowaniu otoczenia oraz sprzętu ortopedycznego do dysfunkcji poszkodowanego. Gdy poszkodowany odzyskuje samodzielność, czuję satysfakcję i zapał do dalszego działania.

Iwona

woj. śląskie, opolskie

Zawsze gorąco dopinguję poszkodowanych w drodze do odzyskania sprawności i samodzielności. Historie poszkodowanych uczą mnie każdego dnia pokory, radości z życia oraz doceniania tego, co mam.
 

Dominika

woj. śląskie, opolskie

W swojej pracy mam poczucie, że realnie pomagam innym. Rehabilitacja medyczna i wsparcie psychologiczne to podstawa sprawnego powrotu do zdrowia.
 

Paweł

woj. świętokrzyskie, małopolskie

Każda historia poszkodowanego jest osobną opowieścią o cierpieniu, dlatego w mojej pracy najważniejsze jest indywidualne podejście. Jeśli poszkodowany potrzebuje transportu do placówki medycznej i noclegu na czas rehabilitacji, może się z tym zwrócić do mnie.

Sylwia

woj. pomorskie

Dzięki nawiązaniu szczerej relacji zdobywam zaufanie poszkodowanych. Mogę zaoferować kompleksowe i profesjonalne wsparcie, na przykład w doborze i zakupie protez oraz innego sprzętu ortopedycznego, dzięki któremu mogą po wypadku się usamodzielnić.

Tomasz

woj. świętokrzyskie, mazowieckie

Poszkodowani potrzebują czasami porady, jak dostosować mieszkanie do nowych potrzeb. Cieszę się, że dzięki konsultacjom z ekspertami w tej dziedzinie mogę choć w pewnym stopniu pomóc w pokonaniu tych przeszkód.

Magdalena

woj. mazowieckie

Podczas spotkania zawsze uważnie wysłuchuję poszkodowanych, co pozwala mi lepiej zrozumieć ich sytuację. Często zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, który może spotkać się z poszkodowanym w jego domu w dogodnym dla niego czasie.

Agnieszka

woj. warmińsko-mazurskie

Pomagam poszkodowanym odzyskać siłę do walki i wiarę w lepsze jutro. Moje dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że wspólnie można znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sytuacji.
 

Alicja

woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Historia każdego poszkodowanego jest jego osobistym dramatem. Mocno przeżywam kontakt z takimi osobami, ale daje mi to też siłę, aby im pomagać.
 

Karina

woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Osobisty kontakt i otwarta rozmowa z poszkodowanym to dopiero początek naszej wspólnej drogi. Na każdym etapie powrotu do zdrowia może liczyć na moje wsparcie.

Zamknij