PZU

 

Masz pytania? Chcesz kupić ubezpieczenie? Skorzystaj z pomocy naszego doświadczonego doradcy, który zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.


Porozmawiaj bezpłatnie z konsultantem

Błędy walidacji formularza

Imię:
Numer telefonu:

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia.

Zamów rozmowę
 

Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich

Sprawdź szeroką ofertę indywidualnych ubezpieczeń na życie w PZU. Co możesz zyskać?

wsparcie finansowe dla bliskich w razie śmierci ubezpieczonego – bez podatku od spadków i darowizn oraz podatku od zysków kapitałowych,

ubezpieczenie nawet na bardzo wysokie kwoty – może być zabezpieczeniem zobowiązań finansowych, np. kredytu lub pożyczki,

pieniądze dla dziecka na start w dorosłość – wypłacimy je, gdy będzie pełnoletnie i zakończy się okres ubezpieczenia. W razie śmierci ubezpieczonego ustaje obowiązek opłacania składek.

Indywidualne ubezpieczenie na życie możesz rozszerzyć o dodatkową ochronę na wypadek różnych problemów zdrowotnych. Możemy wypłacić nawet do 1 mln zł w razie zdiagnozowania nowotworu i wielu innych ciężkich chorób, a dodatkowo zorganizować i opłacić wyjazd za granicę i leczenie w renomowanych szpitalach na świecie. Oferujemy również m.in. ochronę w razie utraty sprawności w życiu codziennym, uszczerbku na zdrowiu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem, leczenia szpitalnego, operacji chirurgicznej. 

Warto wiedzieć: W ramach jednej polisy możemy objąć ochroną całą rodzinę – Ciebie, Twojego małżonka albo partnera życiowego i dzieci.

Kończy się Twoje ubezpieczenie grupowe w pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie

Indywidualne ubezpieczenia na życie, program ubezpieczeniowy i indywidualna kontynuacja ubezpieczenia grupowego.

kilka propozycji ubezpieczeń – możliwość dopasowania oferty do własnych potrzeb, wieku i możliwości finansowych,

oferty zarówno dla osób, które posiadały ubezpieczenie grupowe w PZU, jak i w innych towarzystwach ubezpieczeniowych,

wsparcie finansowe dla bliskich w razie śmierci ubezpieczonego – bez podatku od spadków i darowizn,

ochrona w razie ciężkiej choroby i następstw nieszczęśliwego wypadku,

możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o prywatną opiekę medyczną.

Informacja prawna

Zakładem ubezpieczeń jest PZU Życie SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU Życie SA, znajdziesz w poszczególnych aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczeń zamieszczonych w sekcji Dokumenty do pobrania.