Koordynator placówki medycznej- Radom

Miejscowość
Radom, mazowieckie
Nr ref.zdrowie_904
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2021-10-13

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • bezpośrednia obsługa Pacjenta zgodną ze standardami spółki
  • nadzór nad pracą rejestratorek medycznych w placówce
  • przygotowanie comiesięcznych zestawień, statystyk i raportów do przełożonego
  • współpraca z lekarzami i innym personelem
  • nadzór nad harmonogramem pracy personelu lekarskiego
  • dbanie o aktywny rozwój placówki medycznej
  • współpraca z innymi koordynatorami placówek, rejestratorkami oraz infolinią
  • utrzymanie w należytym stanie technicznym pomieszczeń
  • poprawność i rodzaj tworzonej dokumentacji medycznej w placówce
  • poprawność rozliczeń kasowych, obsługę kasy i wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • dokonywanie zamówień materiałów biurowych i druków medycznych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 1 rok doświadczenia pracy w placówce medycznej na podobnym stanowisku
  • masz wysoką kulturę osobistą, komunikatywność i dobrą organizację pracy własnej
  • masz wysoką orientację na Pacjenta oraz umiejętności pracy w zespole
  • jesteś terminowy i rzetelny w podejmowanych działaniach
  • masz bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • mile widziana znajomości podstawowych przepisów z zakresu NFZ, RODO, dokumentacji medycznej i ochrony zdrowia
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu KS-SOMED

Co możemy Ci zaoferować:

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • kompleksowe szkolenie i przygotowanie do pracy
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • praca w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju i awansu