Dlaczego warto do nas dołączyć

W PZU łączymy doświadczenie z nowoczesnością, stawiając na innowacje i najnowsze technologie. Tutaj, Twój wpływ na biznes jest realny, a praca niesie ze sobą autentyczną wartość. Przekonaj się, jak to jest rozwijać się w swojej dziedzinie, mając pewność, że Twoje działania mają znaczenie.

Aktualne oferty

Nasze wartości i korzyści

Stabilność i rozwój

Jesteśmy stabilną organizacją, która dynamicznie się rozwija. Cenimy rozwój naszych pracowników, oferując im możliwość uczestnictwa w konferencjach, szkoleniach i seminariach branżowych. W PZU, każdy krok w Twojej karierze ma znaczenie.

Uczciwość i bezpieczeństwo

Zasady uczciwości kierują naszym działaniem. Oferujemy bezpieczne formy zatrudnienia, a wynagrodzenie wypłacane jest zawsze na czas.

Odpowiedzialność społeczna

W PZU, Pomoc to Moc. Angażujemy się w poprawę bezpieczeństwa i wspieramy inicjatywy lokalne. Promujemy odpowiedzialne zachowania i umożliwiamy naszym pracownikom udział w wolontariacie.

Innowacyjność

Jesteśmy liderem innowacji w branży, wykorzystując najnowsze technologie i regularnie wprowadzając usprawnienia. Nasza bogata oferta szkoleń wspiera niestandardowe myślenie i przełamywanie schematów.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i benefity.
  • Stabilne zatrudnienie z różnorodnymi perspektywami rozwoju.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.


Dołącz do nas!
PZU − pasujemy profesjonalistom.

Sprawdź nasze oferty pracy


 

Zamknij