PZU PZU

Dni Otwartego Biznesu

Dni Otwartego Biznesu w PZU
4 - 8 grudnia 2017 r.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i pokaż, jaka jest Twoja #najlepszastrona

Dni Otwartego Biznesu to tygodniowy cykl całodniowych warsztatów prowadzonych przez ekspertów PZU dla studentów uczelni wyższych. Każdy dzień jest poświęcony innej dziedzinie. Poprzez udział w tym wydarzeniu możesz poznać specyfikę pracy w danym obszarze i kulisy jego funkcjonowania w biznesie. Zmierzysz się też z rozwiązaniem realnego case study.

Spotkania odbędą się w Centrali PZU w Warszawie (al. Jana Pawła II 24) w godzinach 10:00 - 17:00. Uczestnikom spoza Warszawy POKRYJEMY KOSZTY PODRÓŻY*. Zapewniamy również lunch w trakcie warsztatów oraz certyfikaty uczestnictwa. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona.

 

Harmonogram Dni Otwartego Biznesu 2017:

Data Obszar biznesowy Wiedza praktyczna
4.12 Zarządzanie Relacjami z Klientem Stosuj innowacyjne metody takie jak design thinking podczas budowania pozytywnych relacji z klientami. Podczas warsztatu dowiesz się jak wygląda proces procesu oraz narzędzi realizacji projektów innowacyjnych wg metodologii Design Thinking. Udział w szkoleniu pozwoli Ci na zrozumienie czym jest innowacja oraz co oznacza bycie innowacyjnym w codziennej pracy. Poznasz poszczególne fazy realizacji innowacyjnych projektów wg metodologii Design Thinking oraz techniki myślenia (indywidualnego i zespołowego) wspomagające poszukiwanie rozwiązań. Jeśli chcesz zacząć przełamywać schematy i wyjść poza utarte ścieżki i tok myślenia ten warsztat jest dla Ciebie !
5.12 Rozwój Systemów IT Zwinność ! Dlaczego jest potrzebna i co oznacza w praktyce. Interesuje Cię obszar IT? Myślisz, że dział IT w korporacji zajmuje się wyłącznie utrzymaniem sprzętu? Przyjdź na warsztat i zobacz jak wygląda w praktyce zarządzanie projektem IT, czym zajmują się zespoły architektury i utrzymania IT - wszystko to z perspektywy naprawdę dużej organizacji. Chcesz dowiedzieć się co oznaczają AGILE I SCRUM oraz czym jest manifest zwinnego wytwarzania oprogramowania i kim są jego sygnatariusze – bądź z nami ! Podczas warsztaty zbudujesz swój własny manifest, poznasz zarys najpopularniejszych struktur zwinnych (scrum, kanban) i metod ich skalowania (SAFe, NEXUS, LESS). Poznasz także elementy Scruma a wszystko to w formule Lego games!
6.12 Sprzedaż Korporacyjna Zapraszamy na spotkanie z prawdziwymi rekinami świata biznesu. Warsztat poprowadzi dla Was Zespół doświadczonych Menedżerów Pionu Klienta Korporacyjnego w Grupie PZU, którzy na co dzień współpracują z korporacyjnymi gigantami, negocjują z największymi, odnajdują się w świecie trudnych decyzji i mierzą się z nieprzewidywalnym. Podczas warsztatu dowiecie się jak wygląda sprzedaż do gigantów na rynku, jak badać potencjał klienta oraz historię współpracy nim. Poznacie zasady szacowania ryzyka, ustalania warunków współpracy z dużymi graczami na rynku oraz poznacie tajniki trudnych negocjacji w sytuacji zmiany warunków współpracy.
7.12 Marketing Przygotowanie kampanii marketingowych od poziomu briefu do egzekucji. W jaki sposób powstają największe kampanie PZU? Jaką drogę odbywają od pomysłu do ich realizacji? W Jaki sposób dobierane są kanały? Chcesz wcielić się w rolę marketera mierzącego się na co dzień z ogromnym i konkurencyjnym rynkiem? To jest warsztat dla Ciebie.Podczas warsztatu pokażemy Ci, że praca nad kampanią to nie tylko jazda na plan zdjęciowy i nagranie reklamy w TV, ale praca wielu zespołów nad jednym projektem - od badań marketingowych, po kreacje, kontakt z agencjami, finalnie po kampanie online i akcje outdoorowe.
8.12 Strategia i Projekty Chcesz dowiedzieć się, jak powstają wielkie projekty w PZU, w jaki sposób nimi zarządzamy? Dowiedz się, jaką rolę w projekcie odgrywa wybrana metodyka zarządzania. Sprawdź w praktyce, jak radzisz sobie z presją czasu i zmieniającymi się warunkami działania. Zobacz w jak w praktyce podchodzi się planowania strategicznego i zarządzania projektami biznesowymi. Podczas warsztatu zmierzysz się z 2 sytuacjami, które spotykają pracowników tego Biura. W pierwszym case poznasz podstawowe pojęcia z zakresu lean managementu i doświadczysz pracy konsultanta biznesowego. Przekonasz się czym jest usprawnianie procesów, co to jest MUDA i co z tym zrobić – wszystko po to by pracować mądrzej ! Wierzymy, że codzienną rzeczywistość można zmieniać na lepsze - wystarczy chcieć i nie stać z założonymi rękami . „Musisz stać się zmianą, którą chcesz zobaczyć" (Mahatma Gandhi) W drugiej połowie dnia wcielisz się w pracownika Biura Strategii i Projektów pracującego nad strategią. Otrzymujesz bogaty zestaw informacji o aktualnej sytuacji rynkowej i wewnętrznej zakładu ubezpieczeń po to żeby w krótkim czasie sformułować strategię tj. priorytetowe działania strategiczne na najbliższe lata.

 

     
     

Tutaj możesz zapoznać się z galerią zdjęć z ubiegłorocznych Dni Otwartego Biznesu.

Poniżej zobacz, jak wyglądały zeszłoroczne spotkania okiem kamery.

 

 

* Uczestnicy otrzymają od nas krajowe bilety PKP, pod warunkiem ich zamówienia minimum tydzień przed warsztatami przez dostarczony formularz.

Drukuj Kliknij aby wydrukować.