PZU PZU

Dni Otwartego Biznesu

Dni Otwartego Biznesu w PZU
12 - 16 grudnia 2016 r.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i pokaż, jaka jest Twoja #najlepszastrona

Dni Otwartego Biznesu to tygodniowy cykl całodniowych warsztatów prowadzonych przez ekspertów PZU dla studentów uczelni wyższych. Każdy dzień jest poświęcony innej dziedzinie. Poprzez udział w tym wydarzeniu możesz poznać specyfikę pracy w danym obszarze i kulisy jego funkcjonowania w biznesie. Zmierzysz się też z rozwiązaniem realnego case study.

Spotkania odbędą się w Centrali PZU w Warszawie (al. Jana Pawła II 24) w godzinach 10:00 - 17:00. Uczestnikom spoza Warszawy POKRYJEMY KOSZTY PODRÓŻY*. Zapewniamy również lunch w trakcie warsztatów oraz certyfikaty uczestnictwa. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona.

 

Harmonogram 

DataObszar biznesowyWiedza praktyczna
12.12Zarządzanie strategiczne i projektyChcesz dowiedzieć się, jak powstają wielkie projekty w PZU, w jaki sposób nimi zarządzamy? Dowiedz się, jaką rolę w projekcie odgrywa wybrana metodyka zarządzania. Sprawdź w praktyce, jak radzisz sobie z presją czasu i zmieniającymi się warunkami działania. Zobacz w jak w praktyce podchodzi się planowania strategicznego i zarządzania projektami biznesowymi.
13.12HRWydaje Ci się, że HR to tylko rekrutacja? Nic bardziej mylnego. Poznaj praktyczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji - zobacz jak planuje i zarządza się szkoleniami w dużych firmach, jak radzimy sobie zaangażowaniem pracowników i w jaki sposób ich pozyskujemy. Czekają na Ciebie praktyczne ćwiczenia przygotowane w oparciu o realne sytuacje biznesowe.
14.12MarketingPrzygotowanie kampanii marketingowych od poziomu briefu do egzekucji. W jaki sposób powstają największe kampanie PZU? Jaką drogę odbywają od pomysłu do ich realizacji? W Jaki sposób dobierane są kanały? Chcesz wcielić się w rolę marketera mierzącego się na co dzień z ogromnym i konkurencyjnym rynkiem? To jest warsztat dla Ciebie.
15.12Negocjacje w ZakupachSytuacja patowa w negocjowaniu wielomilionowego kontraktu? Konieczność wypracowania rozwiązania dobrego dla obydwu stron? Zobacz i przećwicz, jak prowadzone są profesjonalnych negocjacje zakupowe - pozwolą Ci się tego spróbować scenariusze negocjacyjne oparte na doświadczeniach PZU
16.12ITInteresuje Cie obszar IT? Myślisz, że dział IT w korporacji zajmuje się wyłącznie utrzymaniem sprzętu? Przyjdź na warsztat i zobacz jak wygląda w praktyce zarządzanie projektem IT, czym zajmują się zespoły architektury i utrzymania IT - wszystko to z perspektywy naprawdę dużej organizacji.

 

   
   

Tutaj możesz zapoznać się z galerią zdjęć z ubiegłorocznych Dni Otwartego Biznesu.

Poniżej zobacz, jak wyglądały zeszłoroczne spotkania okiem kamery.

 

 

* Uczestnicy otrzymają od nas krajowe bilety PKP, pod warunkiem ich zamówienia minimum tydzień przed warsztatami przez dostarczony formularz.

Drukuj Kliknij aby wydrukować.