Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy cenieni za doświadczenie, a innowacyjność i najnowsze technologie to kierunek, w którym podążamy. W PZU masz realny wpływ na biznes, szansę na rozwój w swojej specjalności i pewność, że Twoja praca ma sens.

Aktualne oferty

Dlaczego PZU

Nasze projekty mają podwójny wymiar - umożliwiamy naszym pracownikom realizację się w ramach własnych specjalizacji oraz realną pomoc innym.

Nasz zespół tworzą najlepsi eksperci na rynku. Komunikujemy się w sposób otwarty i niezależnie od zajmowanego stanowiska, jesteśmy ze sobą na "ty".

Jesteśmy dużą organizacją, stabilną finansowo i jedną z najdynamiczniej rozwijających się grup kapitałowych w naszym kraju.

Szanujemy czas prywatny naszych pracowników i ułatwiamy im realizowanie własnych pasji. Zgodnie z zasadami work-life balance.

Skala działania naszej firmy sprawia, że realizujemy projekty unikalne dla całej branży finansowej.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników. Regularnie uczestniczymy w konferencjach i seminariach branżowych.

Jesteśmy docenianym pracodawcą

Co roku otrzymujemy nagrody oraz zajmujemy wysokie pozycje w rankingach pracodawców. Spełniamy najwyższe standardy odpowiedzialnego oraz zrównoważonego zarządzania.

Co możemy Ci zaoferować

Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, w tym premie i benefity.

Przyjazną atmosferę pracy, tworzoną przez różnorodnych członków zespołu.

Stabilne zatrudnienie i różnorodne perspektywy rozwoju wewnątrz organizacji.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji. W PZU nie będziesz stać w miejscu.

Czy wiesz, że...

W Grupie PZU zapewniamy pracę dla około 150 tys. osób. 
Są to pracownicy etatowi ze wszystkich naszych spółek oraz współpracownicy, w tym agenci ubezpieczeniowi. Centrala PZU znajduje się w Warszawie. Tutaj podejmujemy strategiczne decyzje, kreujemy i wdrażamy rozwiązania dla całej grupy.

W PZU wiemy, że Pomoc to Moc

Zobowiązujemy się do poprawy bezpieczeństwa w Polsce oraz kształtujemy odpowiedzialne i bezpieczne zachowania. W ramach akcji Pomoc to Moc jednoczymy społeczności lokalne i wspieramy inicjatywy poprawiające bezpieczeństwo w ich miastach. Każdy z naszych pracowników może przeznaczyć dwie godziny w miesiącu na działalność w wolontariacie pracowniczym.

Więcej o społecznej odpowiedzialności PZU

PZU. Możesz na nas polegać

Wartości, którymi się kierujemy

Stabilność

Dbamy o rozwój pracowników i tworzymy możliwość rozwoju kariery. Oferujemy dopasowany do indywidualnych potrzeb pakiet benefitów.

Uczciwość

Zapewniamy bezpieczne formy zatrudnienia. Wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie. Zawsze stosujemy jasne zasady w działaniu organizacji.

Innowacyjność

Wyznaczamy kierunek dla całej branży. Korzystamy z najnowszych technologii i regularnie wdrażamy usprawnienia. Mamy bogatą ofertę szkoleń w różnych formach. Myślimy niestandardowo i łamiemy schematy.

Odpowiedzialność

Szanujemy czas prywatny i zapewniamy rozsądne godziny pracy. Ułatwiamy realizowanie własnych pasji sportowych. Pomagamy dzielić się z innymi w ramach wolontariatu pracowniczego.

Zamknij