Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy cenieni za doświadczenie, a innowacyjność i najnowsze technologie to kierunek, w którym podążamy. W PZU masz realny wpływ na biznes.

Aktualne oferty

Dlaczego PZU

Jesteśmy dużą organizacją, stabilną finansowo i jedną z najdynamiczniej rozwijających się grup kapitałowych w naszym kraju.

Szanujemy czas prywatny naszych pracowników i ułatwiamy im realizowanie własnych pasji. Zgodnie z zasadami work-life balance.

Skala działania naszej firmy sprawia, że realizujemy projekty unikalne dla całej branży finansowej.

Nasz zespół tworzą najlepsi eksperci na rynku. Pasjonaci najnowszych rozwiązań.

Jesteśmy docenianym pracodawcą

Co roku otrzymujemy nagrody oraz zajmujemy wysokie pozycje w rankingach pracodawców. Spełniamy najwyższe standardy odpowiedzialnego oraz zrównoważonego zarządzania.

Co możemy Ci zaoferować

Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, w tym premie i benefity.

Przyjazną atmosferę pracy, tworzoną przez różnorodnych członków zespołu.

Stabilne zatrudnienie i różnorodne perspektywy rozwoju wewnątrz organizacji.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji. W PZU nie będziesz stać w miejscu.

Czy wiesz, że...

W Grupie PZU zapewniamy pracę dla około 150 tys. osób. 
Są to pracownicy etatowi ze wszystkich naszych spółek oraz współpracownicy, w tym agenci ubezpieczeniowi. Centrala PZU znajduje się w Warszawie. Tutaj podejmujemy strategiczne decyzje, kreujemy i wdrażamy rozwiązania dla całej grupy.

W PZU wiemy, że Pomoc to Moc

Zobowiązujemy się do poprawy bezpieczeństwa w Polsce oraz kształtujemy odpowiedzialne i bezpieczne zachowania. W ramach akcji Pomoc to Moc jednoczymy społeczności lokalne i wspieramy inicjatywy poprawiające bezpieczeństwo w ich miastach. Każdy z naszych pracowników może przeznaczyć dwie godziny w miesiącu na działalność w wolontariacie pracowniczym.

Więcej o społecznej odpowiedzialności PZU

PZU. Możesz na nas polegać

Wartości, którymi się kierujemy

Stabilność

Dbamy o rozwój pracowników i tworzymy możliwość rozwoju kariery. Oferujemy dopasowany do indywidalnch potrzeb pakiet benefitów.

Innowacyjność

Wyznaczamy kierunek dla całej branży. Korzystamy z najnowszych technologii i regularnie wdrażamy usprawienia. Mamy bogatą ofertę szkoleń w różnych formach. Myślimy niestandardowo i łamiemy schematy.

Uczciwość

Zapewniamy bezpieczne formy zatrudnienia. Wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie. Zawsze stosujemy jasne zasady w działaniu organizacji.

Odpowiedzialność

Szanujemy czas prywatny i zapewniamy rozsądne godziny pracy. Ułatwiamy realizowanie własnych pasji sportowych. Pomagamy dzielić się z innymi w ramach wolontariatu pracowniczego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij