Rozwój w Grupie PZU

Doskonalimy umiejętności biznesowe oraz interpersonalne. Oferujemy nowoczesne formy szkoleń i różnorodne programy rozwojowe. Zasadę work-life balance realizujemy poprzez rozwój efektywności osobistej pracowników. Wspieramy awanse i rekrutacje wewnętrzne.

Aktualne oferty

Szkolenia biznesowe

Realizujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, nawiązujące do celów biznesowych i działań strategicznych firmy. Dzięki nim nasi pracownicy wzbogacają wiedzę zawodową i doskonalą umiejętności praktyczne. Regularnie uczestniczymy w konferencjach i seminariach branżowych. Promujemy zwinne metody pracy jako element innowacji w PZU.

Programy rozwojowe

Programy rozwojowe są projektowane specjalnie dla poszczególnych grup stanowisk. Koncentrują się na rozwoju kompetencji menedżerskich i sprzedażowych. W zależności od potrzeb firmy, realizujemy także programy talentowe skierowane do pracowników o najwyższym potencjale.

E-learning

Dysponujemy szerokim katalogiem kursów, z których możesz korzystać bez ograniczeń. W poszukiwaniu najciekawszych form, śledzimy rynek technologii i testujemy nowe rozwiązania. Dostarczamy szkolenia w multimedialnych i angażujących formach: e-learning, interaktywne pdf-y, animacje edukacyjne, symulacje i gry, webinary.

Coaching wewnętrzny

Realizujemy indywidualne procesy coachingu wewnętrznego. Dzięki nim możesz rozwinąć swój potencjał, zwiększyć samodzielność w radzeniu sobie z wyzwaniami. Wypracujesz też nowe, pożyteczne nawyki skutecznego działania.

PZU należy do prestiżowego grona Akredytowanych Pracodawców ACCA. 

Potwierdza to wysokie standardy programów rozwoju i doskonalenia naszych pracowników w zakresie finansów, rachunkowości i zarządzania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij