Dni Otwartego Biznesu

Weź udział w prestiżowych warsztatach biznesowych w naszej siedzibie w Warszawie. Prowadzą je najlepsi eksperci PZU.

Warsztaty odbywają się w pierwszym tygodniu grudnia i każdy dzień jest poświęcony innej tematyce. Zmierzysz się z konkretnymi case study i poznasz funkcjonowanie oraz specyfikę pracy w wybranym obszarze biznesowym.

Dlaczego warto aplikować?

Pokryjemy Twoje koszty podróży

Jeśli jesteś spoza Warszawy, otrzymasz bilety PKP. Warunek – minimum tydzień przed warsztatami dostarcz nam formularz ze swoim zamówieniem.

Otrzymasz certyfikat uczestnictwa

Po ukończeniu warsztatu otrzymasz indywidualny certyfikat, który wzbogaci Twoje CV.

Zapewnimy wyżywienie

Podczas wizyty w naszym biurze miło Cię ugościmy oraz zaprosimy na lunch w naszej firmowej restauracji. Roztacza się z niej widok na całą Warszawę.

Skorzystasz z wiedzy najlepszych ekspertów

Sprawdzisz w praktyce wiedzę zdobytą na studiach. Poznasz specyfikę codziennych wyzwań w wybranym przez siebie dziale. Zmierzysz się z realnymi problemami biznesowymi.

Ostatnie spotkania odbywały się w Centrali (PZU Tower) w Warszawie (al. Jana Pawła II 24) w godzinach 10:00 - 17:00.

Harmonogram Dni Otwartego Biznesu 2017

Zobacz, jakie tematy omawialiśmy na zeszłorocznym spotkaniu.

Design Thinking

Podczas warsztatu dowiesz się, jak wygląda proces oraz jakich narzędzi używa się w czasie realizacji projektów innowacyjnych wg metody Design Thinking. Udział w szkoleniu pozwoli Ci zrozumieć, czym jest innowacja oraz co oznacza bycie innowacyjnym w codziennej pracy. 

Rozwój Systemów IT

Zobaczysz, jak wygląda w praktyce zarządzanie projektem IT, czym zajmują się zespoły architektury i utrzymania IT – wszystko to z perspektywy dużej organizacji. Podczas warsztatu zbudujesz własny manifest oraz poznasz zarys najpopularniejszych struktur zwinnych (Scrum, Kanban) i metod ich skalowania (SAFe, NEXUS, LESS). A wszystko to w formule Lego games.

Sprzedaż Korporacyjna

Zapraszamy na spotkanie z prawdziwymi rekinami biznesu. Będzie to zespół doświadczonych menedżerów Pionu Klienta Korporacyjnego w Grupie PZU. Na co dzień negocjują z największymi, odnajdują się w świecie trudnych decyzji i mierzą się z nieprzewidywalnym. Poznasz zasady szacowania ryzyka i ustalania warunków współpracy oraz tajniki trudnych negocjacji.

Marketing

Podczas warsztatu pokażemy Ci, że praca nad kampanią marketingową to nie tylko jazda na plan zdjęciowy i nagranie reklamy dla telewizji. W cały proces twórczy angażuje się wiele zespołów i specjalistów – od badań marketingowych, kreacji, kontaktu z agencjami, po kampanie online i akcje outdoorowe.

Strategia i Projekty

Zobaczysz, jak podchodzimy do planowania strategicznego i zarządzania projektami biznesowymi. Sprawdzisz w praktyce, jak radzisz sobie z presją czasu i zmieniającymi się warunkami działania. Poznasz podstawowe pojęcia z zakresu lean managementu i doświadczysz pracy konsultanta biznesowego. Przekonasz się, czym jest usprawnianie procesów, co to jest MUDA i co robić, by pracować mądrzej.

Rekrutacja rozpoczyna się w październiku.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij