Programista Java/Microservices/Angular (rekrutacja prowadzona online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000008761
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-08-10

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Udział w kreowaniu optymalnych rozwiązań opartych o architekturę mikro-usługową
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 2 lat doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT w języku Java oraz znajomość zasad programowania obiektowego i wzorców projektowych
  • Pracowałeś/aś przy użyciu relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle
  • Posiadasz znajomość usług sieciowych w standardach SOAP i REST
  • Masz doświadczenia w pracy z systemami opartymi o architekturę mikro-usługową - mile widziane
  • Masz doświadczenie programistyczne w zakresie technologii: Angular, Bootstrap, Spring - mile widziane

Korzyści dla Ciebie:

  • Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • Możliwość poznania problemów i rozwiązań występujących jedynie w środowisku złożonym z systemów dużej skali
  • Realny wpływ na rzeczywistość (zarówno projektową, jak i systemową, czy też procesów biznesowych)
  • Możliwość współtworzenia dobrych praktyk i standardów oraz wprowadzania nowych technologii i narzędzi
  • Pracę w renomowanej Firmie zatrudniająca ponad 900 osób w obszarze IT i realne perspektywy rozwoju
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną
  • Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach