Starszy Specjalista ds. Rozliczeń Ubezpieczeniowych

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000010114
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-08-11

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Ewidencja i weryfikacja dowodów księgowych z zakresu zdarzeń ubezpieczeniowych w systemie finansowo-księgowym
  • Kontrola formalno-rachunkowa dowodów księgowych
  • Weryfikacja dokumentacji w zakresie rozliczeń: kontrola zgodności z obowiązującymi przepisami i procedurami, sprawdzanie kompletności oraz poprawności oraz dokonywanie kwalifikacji podatkowej i rodzajowej dokumentów przychodzących
  • Sporządzanie zestawień dla potrzeb sprawozdawczości zewnętrznej
  • Opracowywanie zmian procesów i procedur z zakresu obsługi rozliczeń ubezpieczeniowych
  • Udział w procesach wdrożenia/modyfikacji produktów ubezpieczeniowych
  • Obsługa rozrachunków i realizacja płatności
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania danych dotyczących księgowości ubezpieczeniowej

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie w księgowości
  • Jesteś absolwentem uczelni wyższej o kierunku: księgowość, finanse, rachunkowość, bankowość, ubezpieczenia lub pokrewne
  • Znasz zasady rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Masz znajomość przepisów z zakresu zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • Posiadasz biegłą znajomość programu MS Excel
  • Posiadasz umiejętność analizowania dokumentów oraz masz doświadczenie w tworzeniu i opiniowaniu regulacji wewnętrznych
  • Umiesz zarządzać czasem i organizować pracę własną

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe