Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu (rekrutacja prowadzona online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000010352
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-10-29

Twoje zadania:

  • Identyfikacja potencjalnych celów akwizycyjnych w obszarze ubezpieczeniowo – finansowym
  • Koordynacja procesów akwizycyjnych realizowanych bezpośrednio przez PZU lub spółki z grupy
  • Kompleksowa ocena projektów akwizycyjnych pod względem możliwości finansowych grupy PZU, dopasowania strategicznego, sytuacji makroekonomicznej i politycznej docelowego kraju ekspansji międzynarodowej oraz sytuacji potencjalnego podmiotu przejęcia
  • Strukturyzacja transakcji
  • Koordynacja proces sporządzenia całej dokumentacji transakcyjnej
  • Negocjacje warunków transakcji z ich uczestnikami
  • Raportowanie postępu prac w projektach M&A bezpośrednio Komitetowi Sterującemu i/lub Zarządowi

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami z obszaru fuzji i przejęć, inwestycji kapitałowych, corporate finance
  • Znasz zasady sprawozdawczości i analizy finansowej, w tym sektora bankowego i ubezpieczeniowego
  • Masz doświadczenie w obszarze inwestycji dłużnych, equity, alternatywnych
  • Umiesz tworzyć modele finansowe
  • Znasz zasady etyki inwestycji
  • Sprawnie posługujesz się systemami informacyjnymi typu Bloomberg, Reuters itp.
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w sytuacjach biznesowych
  • Jesteś absolwentem kierunków ekonomicznych, finansowych lub matematycznych

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe