Analityk BI

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000010919
Publikacja6 dni temu
Termin składania aplikacji2021-05-30

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Udział w projektach/inicjatywach Towarzystwa, analiza zapotrzebowań zgłoszonych do Hurtowni Danych
  • Tworzenie modelu informacyjnego produktu ubezpieczeniowego, opiniowanie dokumentacji ws. budowy i modyfikacji systemów informatycznych
  • Opracowywanie opisu statycznego produktów ubezpieczeniowych na podstawie OW oraz taryf składkowych
  • Modyfikacja modelu informacyjnego, zarządzanie procesem utrzymania słowników Hurtowni Danych i współpraca z jednostkami biznesowymi
  • Terminowa realizacja zadań według harmonogramu zamykania miesiąca sprawozdawczego w zakresie zadań przydzielonych do Zespołu
  • Opracowywanie algorytmów kontroli jakości danych zgodnie z procesem Data Governance oraz Polityką Jakości Danych w Towarzystwie
  • Tworzenie założeń dla systemów Business Intelligence i wymagań na analizy biznesowe i raporty
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych w zakresie pozyskiwania i udostępniania informacji w ramach kompetencji przydzielonych przez Dyrektora Biura

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 3 letnie doświadczenie w zakresie analizy ubezpieczeniowej, analizy biznesowej
  • Masz wykształcenie wyższe preferowany kierunek: Informatyka, Ekonomia, Ubezpieczenia, Zarządzanie, Matematyka
  • Posiadasz wiedzę w zakresie realizacji procesów raportowych i sprawozdawczych w Hurtowniach Danych
  • Znasz przepisy dotyczące działalności ubezpieczeniowej
  • Umiejętności obsługi Excel, Access, PowerPoint są na poziomie zaawansowanym
  • Znasz języki przetwarzania danych SAS 4GL, SQL lub Oracle
  • Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie to Twoje mocne strony
  • Potrafisz pracować w zespole

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,