Programista PHP (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000011658
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2021-10-22

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • programowanie funkcjonalności w systemie klasy CRM w PHP/PostgreSQL,
  • optymalizacja wydajnościowa dostarczanych rozwiązań,
  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • stabilizacja wdrożonych rozwiązań.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • bardzo dobrze umiesz programować w PHP,
  • znasz frameworki Yii2, jQuery oraz Angular,
  • posiadasz wyższe wykształcenie,
  • znasz bazy danych PostgreSQL w zakresie pisania i optymalizacji zapytań, tworzysz i modyfikujesz funkcje/procedury,
  • wykorzystujesz metodyki zwinne (Scrum),
  • znasz systemy klasy CRM - dodatkowy atut,
  • umiesz pracować w zespole, jesteś samodzielna/y, komunikatywna/y i otwarta/y.

Co możemy Ci zaoferować:

  • udział w jednym z największych projektów CRM w Polsce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (czas trwania projektu),
  • możliwość pracy zdalnej w modelu hybrydowym,
  • współtworzenie narzędzi CRM dla największej sieci sprzedaży w branży ubezpieczeniowej,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności w tworzeniu rozwiązań CRM w złożonym środowisku technicznym (systemowo/architektonicznym) oraz biznesowym,
  • praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe, produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).