Starszy Specjalista ds. Zarządzania Systemami Multimedialnymi (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000011714
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2021-10-15

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • rozwiązywanie problemów użytkowników (jako I lub II linia wsparcia),
  • konfiguracja nadzorowanych urządzeń i systemów we współpracy z Pionem IT oraz usuwanie drobnych usterek urządzeń/systemów,
  • zlecanie napraw do serwisów, monitoring i raportowanie wskaźników SLA dla serwisów zewnętrznych,
  • szkolenie użytkowników urządzeń/systemów z zakresu poprawnego użytkowania i eksploatacji,
  • wykonywanie okresowych aktualizacji oprogramowania w urządzeniach,
  • opracowanie projektów procedur realizacji poszczególnych usług i okresowych raportów,
  • uczestnictwo w roli eksperta w postępowaniach przetargowych,
  • przeprowadzenie w ramach postępowania przetargowego testów oferowanych urządzeń/systemów.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze: IT/administracja,
  • masz wiedzę w zakresie budowy i zarządzania urządzeniami drukującymi oraz sprzętem audio-video,
  • masz wiedzę w zakresie eksploatacji i konfiguracji urządzeń drukujących, tworzenia kolejek wydruku, zarządzania opcjami sterownika, tworzenia instrukcji/procedur dla użytkowników,
  • znasz pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na poziomie średnio zaawansowanym,
  • masz wykształcenie wyższe techniczne: (informatyka, elektronika i pokrewne),
  • interesujesz się nowymi technologiami, lubisz z nimi obcować i uczyć się nowych rozwiązań,
  • doskonale organizujesz pracę, masz umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego komunikowania,
  • wiesz jak pracować z klientem wewnętrznym i budować relacje z pracownikami firmy oraz dostawcami.

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).