Starszy Analityk ds. Wymagań Biznesowych, Zmian Systemowych oraz Testów (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000011783
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2021-09-30

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • identyfikacja i analiza potrzeb biznesowych Klientów/Interesariuszy i tworzenie na ich podstawie wymagań biznesowych na zmiany w systemach informatycznych IT,
  • opiniowanie i akceptacja dokumentacji analitycznej i systemowej,
  • organizacja, nadzór i wykonanie testów wdrażanych zmian biznesowych,
  • obsługa zgłoszeń z Service Desk w zakresie nadzorowanych systemów (II linia wsparcia merytorycznego Service Desk),
  • nadzór i odpowiedzialność za inicjatywy mające na celu poprawę procesów biznesowych oraz jakość danych w procesach operacyjnych w obszarze odpowiedzialności Biura,
  • reprezentowanie PZU oraz współpraca z jednostkami zewnętrznymi, kontrahentami, agentami, PZU CO, bankami w zakresie monitorowania realizacji procesów oraz wprowadzanych zmian systemowych w procesach przez nich realizowanych,
  • opracowanie i wykonywanie samodzielnych analiz danych na potrzeby raportowania operacyjnego jak i kontroli poprawności działania systemów PZU.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 3 lata doświadczenia zawodowego w Grupie PZU lub innej instytucji ubezpieczeniowej,
  • posiadasz doświadczenie we wdrażaniu zmian systemowych w dużej organizacji i w testowaniu funkcjonalności systemów oraz innych narzędzi,
  • masz ogólną znajomość regulacji wewnętrznych PZU SA/PZU Życie oraz zewnętrznych regulacji prawnych i ubezpieczeniowych,
  • znasz procesy, procedury i regulacje obowiązujące w obszarze Operacji oraz programy wspierające procesy zarządzania portfelem inicjatyw i testów – Jira, Test Link,
  • doskonale posługujesz się pakietem MS Office, w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • posiadasz umiejętność definiowania scenariuszy testowych i testowania nowych funkcjonalności w systemach informatycznych oraz wiesz jak modelować i definiować wymagania funkcjonalne i testować zmiany w narzędziach informatycznych,
  • masz wykształcenie wyższe w obszarach: nauki ścisłe, techniczne, ekonomia, ubezpieczenia,
  • masz wysoki poziom samodzielności, umiesz myśleć analitycznie oraz pracować pod presją czasu.

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).