Programista Hurtowni Danych/BI (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000011868
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2021-10-31

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • budowa narzędzi wspomagających pracę developerów Hurtowni Danych – m.in. wspólne re-używalne komponenty (SAS/Oracle/inne technologie), API łączące wykorzystywane w HD technologie,
  • budowa narzędzi wspomagających pracę administratorów Hurtowni Danych - m.in. do monitorowania środowisk HD, do rozliczania zawartych umów SLA,
  • budowa narzędzi wspomagających pracę analityków i kadry zarządzającej HD – m.in. wsparcie procesu Data Governance, realizacja wytycznych z audytów wewnętrznych PZU, raportowanie w urządzeniach mobilnych,
  • opracowywanie standardów dla interfejsów, modeli danych, procesów wytwarzania oraz procesów zasilających HD/BI,
  • prace optymalizujące przetwarzania HD - budowa wspierających komponentów, punktowe analizy i optymalizacje przetwarzań,
  • budowa technicznych data mart-ów oraz raportów BI (m.in. w SAS Viya).

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z Hurtownią Danych,
  • masz doświadczenie w pracy na środowiskach/narzędziach SAS (DIS, EG, VA, WRS) oraz Oracle (mile widziane doświadczenie z Oracle Exadata i PL/SQL),
  • umiesz pracować w środowiskach Unix/Linux/Windows,
  • potrafisz myśleć analitycznie, zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie,
  • komunikujesz się w przejrzysty sposób.

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,
  • środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,
  • uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,
  • code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,
  • udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,
  • pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • inicjatywy sportowe, programy wspierania pasji i promocji zdrowego trybu życia,
  • wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.