Koordynator ds. Administracji

Miejscowość
Lublin, lubelskie
Nr ref.000012129
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2021-09-30

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • koordynacja i realizacja procesów administracyjnych w terenie
  • wspieranie procesów zarzadzania składnikami majątku, procesu nabycia, relokacji, likwidacji oraz likwidacji szkód własnych majątku ruchomego zarządzanego przez Biuro Administracji
  • prowadzenie procesu inwentaryzacji majątku trwałego Grupy PZU
  • nadzór nad procesami kontrolnymi wykonywanymi bezpośrednio w jednostkach terenowych z uwzględnieniem infrastruktury teleinformatycznej oraz informatycznej zarządzanej przez Biuro Administracji

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wyższe wykształcenie
  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia zawodowego
  • znasz procesy administracyjne
  • jesteś komunikatywny i znasz techniki negocjacji
  • umiesz budować relacje na wszystkich poziomach organizacji
  • swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).