Specjalista ds. Analiz Sprzedażowych (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000012277
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2021-11-15

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • uczestnictwo w projektach realizowanych w ramach kanału sprzedaży mających na celu rozwój sieci sprzedaży,
  • udział w projektach dotyczących rozwoju struktur sprzedażowych oraz zasad wynagradzania,
  • monitorowanie rozwoju sieci sprzedaży oraz wpływu wprowadzanych zmian w systemach wynagrodzeń na kształt i rozwój sieci sprzedaży
  • wspieranie procesu rozwoju kształtu sieci sprzedaży,
  • wspieranie procesu tworzenia wymagań biznesowych dla projektów IT.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. roczne doświadczenie w projektach wsparcia/rozwoju sieci sprzedaży, w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi sprzedażowych,
  • umiesz identyfikować nowe możliwości biznesowe i wdrażać je w organizacji,
  • znasz MS Access - umiesz obsługiwać oraz budować aplikacje i zapytania z wykorzystaniem języka SQL oraz doskonale znasz MS Excel,
  • umiesz wprowadzać automatyzacje z wykorzystaniem języka VBA,
  • masz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym lub informatyczne.
  • masz zdolność analitycznego i krytycznego myślenia,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość SAS i SAS Enterpise Guide - umiesz obsługiwać i tworzyć aplikacje z wykorzystaniem języka 4GL.

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).