Senior Developer (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000012336
Publikacjawczoraj
Termin składania aplikacji2022-01-08

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • współtworzenie i programowanie w systemie Everest,
  • opracowywanie koncepcji rozwiązania dla inicjatyw biznesowych,
  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami,
  • zapewnienie jakości wytwarzanych produktów, wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania,
  • udział w planowaniu kolejnych wydań oraz iteracji w ramach prac zespołu zwinnego,
  • udział/prowadzenie w review oraz retrospektywach zespołu w ramach iteracji i wydania,
  • projektowanie rozwiązań implementowanych w zespole zwinnym oraz wsparcie w stabilizacji i utrzymaniu wdrożonych rozwiązań.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE,
  • znasz frameworki Spring i Hibernate,
  • znasz relacyjne bazy danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle,
  • znane są Ci zagadnienia dotyczące programowania wielowątkowego,
  • masz znajomość serwerów aplikacyjnych,
  • masz znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • znasz narzędzia do automatyzacji procesu budowania oprogramowania Gradle,
  • masz wykształcenie wyższego (preferowany obszar informatyki).

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,
  • środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,
  • uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,
  • code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,
  • udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,
  • praca z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • inicjatywy sportowe, programy wspierania pasji i promocji zdrowego trybu życia,
  • wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.