Specjalista ds. Rozwoju Oferty i Sprzedaży Bancassurance (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000013332
Publikacja3 dni temu
Termin składania aplikacji2022-07-30

Podobne oferty

Doradca Klienta

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert, dokumentacji przetargowej, dokumentacji produktowej oraz negocjacje warunków współpracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Koordynowanie prac związanych z wdrożeniem produktu do dystrybucji i sprzedaży
  • Bieżąca współpraca operacyjna z partnerami biznesowymi
  • Przygotowanie analiz sprzedażowych, symulacji potencjału sprzedażowego produktów, prezentacji sprzedażowych i rekomendacji dla danego obszaru lub projektów
  • Wspieranie dotychczasowych i pozyskiwanie nowych partnerów i kontrahentów
  • Wsparcie w opracowywaniu materiałów marketingowych
  • Analiza rynku w zakresie bancassurance
  • Realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługa produktów ubezpieczeniowych lub sprzedażą produktów finansowych B2B
  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych bancassurance i rynku ubezpieczeniowego
  • Znajomość procesów sprzedażowych
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych i umiejętności tworzenia procedur sprzedażowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Przed podpisaniem umowy o pracę złożysz oświadczenie dotyczące braku prawomocnego wyroku za popełnienie umyślnego przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

To oferujemy

  • Praca hybrydowa, dająca możliwości połączenia pracy z domu oraz z nowoczesnego biurowca przy Rondzie Daszyńskiego
  • Umowa o pracę
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)