Koordynator Scrum Master

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000014376
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2022-10-20

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Ciągłe usprawnianie procesu wytwórczego
  • Współpraca z innymi Scrum Masterami by tworzyć kulturę pracy opartą na wartościach Scruma
  • Wspieranie Product Ownera w maksymalizacji wartości dostarczanej przez zespół
  • Analiza danych oraz ich wizualizacja zespołom i menedżerom i na tej podstawie identyfikacja obszarów do zmiany
  • Wdrażanie odpowiednich narzędzi optymalnie wspierających samoorganizację zespołu
  • Ocena dojrzałości zespołu i wspieranie go w osiąganiu kolejnych poziomów dojrzałości

Nasze wymagania

  • Czekamy na Ciebie jeśli masz minimum 2 letniego komercyjnego doświadczenia w roli Scrum Mastera przynajmniej dwóch różnych zespołów,
  • Doświadczenie we wprowadzaniu usprawnień w pracy zespołu
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość Scruma, Kanbana,
  • Znasz narzędzia pracy Scrum Mastera i posiadasz wiedzę w jakich sytuacjach są potrzebne,
  • Nie jest Ci obcy proces wytwarzania oprogramowania (w tym continous integration, testy automatyczne, testy jednostkowe),
  • Masz chęć ciągłego rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w skalowaniu zespołów zwinnych (np. Nexus, Less)

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób
  • Środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile
  • Uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami
  • Code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje
  • Udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT
  • Pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”