Konsultant w Zespole Monitoringu Płatności

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.MP-01-2020
Publikacja6 dni temu
Termin składania aplikacji2020-03-16

Lubisz zdobywać wiedzę i umiesz przekazywać ją innym? Chciałbyś zostać ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń? Takich ludzi szukamy! To dzięki Tobie nasi klienci znajdą odpowiedzi na dręczące ich pytania. Zdobędziesz wiedzę, którą posiadają nieliczni i  będziesz mógł przekazywać ją naszym klientom. Dzięki Tobie zagadnienia związane z ubezpieczeniem samochodu, mieszkania, wyjazdu wakacyjnego, czy polisy na życie przestaną stanowić jakąkolwiek zagadkę. Dodatkowo podniesiesz swoje kwalifikacje, a zdobyta wiedza przyda Ci się również w codziennym życiu.

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Telefoniczne wsparcie klienta PZU
  • Bieżąca obsługa ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych
  • Weryfikacja płatności oraz dokumentacji na koncie klientów
  • Udzielanie informacji na temat zawartych polis
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku PZU

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, jesteś pełny entuzjazmu i angażujesz się w wykonywaną pracę
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)

Korzyści dla Ciebie:

  • Lokalizacja w dobrze skomunikowanej części Warszawy (Mokotów - ul. Konstruktorska 13)
  • Atrakcyjny system motywacyjny, który realnie możesz wypracować
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z elastycznym grafikiem pracy
  • Doświadczenie w obszarze obsługi szkód u największego ubezpieczyciela
  • Możliwość podnoszenia kompetencji i awansu w Grupie PZU