Referent ds. finansowo-księgowych – praca na 3 miesiące- Radom

Miejscowość
Radom, mazowieckie
Nr ref.Zdrowie_478
Publikacja3 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-03-31

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Wprowadzanie danych finansowo – księgowych do systemu Symfonia
  • Współpraca z działem księgowości

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:

  • Znajomość systemu księgowego Symfonia
  • Wykształcenie w kierunku ekonomicznym lub podobnym (również studenci 4 i 5 rok)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • Dyspozycyjność od zaraz
  • Wiedzę i umiejętności w zakresie programu Office Excel
  • Odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność w działaniu

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa zlecenie lub umowa o pracę na 3 miesiące
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • przyjazna atmosferę pracy