Pracownik administracji w dziale rozliczeń z NFZ - Radom

Miejscowość
Radom, mazowieckie
Nr ref.zdrowie_1008
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2021-04-30

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • ewidencja i rozliczenie świadczeń w ramach kontraktów zawartych z NFZ w systemie SOMED, poprawę błędów walidacji;
  • szkolenia personelu medycznego w zakresie EDM,
  • kontrole listy pacjentów oczekujących, generację w systemie SOMED raportu pierwszy wolny termin, oraz raportowanie do NFZ;
  • tworzenie dokumentacji zbiorczej (ksiąg przyjęć, ksiąg zabiegowych ) w poradniach w formie elektronicznej;
  • pomoc w przygotowywaniu ofert do konkursów prowadzonych przez NFZ

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z rozliczaniem - usług medycznych w ramach kontraktów zawartych z NFZ;
  • posiadasz wykształcenie wyższe;
  • masz praktyczną znajomość obowiązujących przepisów w zakresie realizacji świadczeń refundowanych;
  • masz znajomość systemów służących do rozliczeń świadczeń z NFZ; mile widziane doświadczenie w obsłudze programu KS-SOMED
  • posiadasz umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • masz dobrą znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • masz doświadczenia w sporządzaniu raportów i analiz;
  • cechuje Cię dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność;

Korzyści dla Ciebie:

  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do powierzonych obowiązków;
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU