Informatyk - Młodszy specjalista/ administrator IT - Radom

Miejscowość
Radom, mazowieckie
Nr ref.zdrowie_1013
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2021-05-31

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • HelpDesk (pomoc w rozwiązywaniu problemów lokalnych ze sprzętem i oprogramowaniem)
  • Administracja i nadzór nad serwerami opartymi o systemy z rodziny MS Windows, w tym również w środowiskach wirtualnych Hyper-V
  • Administracja serwerami hostingowymi i aplikacji
  • Naprawa, modernizacja, konfiguracja sprzętu IT w tym urządzeń peryferyjnych
  • Zarządzanie, konfiguracja, monitorowanie, utrzymanie ciągłości pracy oraz rozwój sieci LAN/WAN

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz praktyczną wiedzę o sieci i komunikacji i doświadczenie w zarządzaniu sieciami LAN/WAN
  • Masz umiejętności przygotowywania i prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Masz znajomość SQL, Active Directory
  • Doświadczenie w pracy z systemem KS-SOMED (firmy KAMSOFT S.A) (mile widziane)
  • Znajomość systemów wirtualizacji – Hyper-V (mile widziane)
  • Znajomość baz danych MySQL, MSSQL, ORACLE (mile widziane)
  • Znajomość systemów Linux/Windows (mile widziane)
  • Doświadczenie jako Administrator Systemów Informatycznych (mile widziane)

Korzyści dla Ciebie:

  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, działalność gospodarcza
  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz dużą samodzielność