Specjalista ds. obsługi Klienta - Łódź

Miejscowość
Łódź, łódzkie
Nr ref.zdrowie_1114
Publikacja2 miesiące temu
Termin składania aplikacji2023-02-28

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 140 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2300 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie i rejestrowanie pacjentów na wizyty
  • Rozliczanie płatności, wystawianie faktur
  • Udzielanie informacji o usługach i świadczeniach medycznych
  • Realizowanie wysokiego standardu jakości obsługi w zespole recepcyjnym
  • Realizację działań wizerunkowych, promocyjnych i proklienckich

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze pacjenta
  • Jesteś otwarty i komunikatywny, łatwo nawiązujesz kontakty
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim – mile widziane
  • Wyróżniasz się zaangażowaniem i odpowiedzialnością
  • Lubisz pracować w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Nowoczesne i przyjazne miejsce pracy