Administrator Hurtowni Danych/BI (rekrutacja prowadzona online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000009886
Publikacja4 dni temu
Termin składania aplikacji2020-10-17

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Utrzymanie i rozwój procesów zasilania i raportowania Hurtowni Danych
  • Nadzór nad procesami kontroli jakości danych wykonywanymi w ramach procesów zasilania i przetwarzania w Hurtowni Danych
  • Realizacja wdrożeń w obszarze Hurtowni Danych
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom w procesie identyfikacji sytuacji nadzwyczajnych i komunikacji zgodnie z przyjętymi przez firmy trzecie sposobami zgłaszania takich sytuacji do wsparcia zewnętrznego w celu rozwiązania problemów
  • Współpracę z Architektami Hurtowni Danych / BI w zakresie zapewnienia informacji o dostępności zasobów do przetwarzania, poprzez współtworzenie opracowań architektonicznych w zakresie BI
  • Zapewnienie wsparcia procesów dot. zapewnienia bezpieczeństwa danych
  • Współtworzenie wizji rozwoju Hurtowni Danych oraz systemów Business Intelligence
  • Zespół Utrzymania i Monitoringu Jakości Danych to przede wszystkim odpowiedzialność kilkunastu ludzi za poprawność i terminowość procesów realizowanych przez Hurtownię Danych Grupy PZU. Nasza praca w sposób realny przekłada się na codzienność pracy użytkowników HD w całej Grupie PZU. Nieustannie zamieniamy terabajty danych w użyteczną informację. Szczególną uwagę przywiązujemy do procesów raportowania i jakości danych, gdyż to od nich zależy ostateczny wynik raportowania statutowego oraz zarządczego. Jeżeli lubisz pracę z ogromną ilością danych, potrafisz pracować pod presją czasu, chcesz pracować na unikalnych i nowoczesnych rozwiązaniach, dołącz do naszego Zespołu.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz wyższe wykształcenie z zakresu informatyki (lub ostatnie lata studiów)
  • Wyróżnisz się dokładnością a i dociekliwością pracujesz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów
  • Komunikujesz się w sposób łatwy i przejrzysty
  • Lubisz pomagać i jesteś otwarty (otwarta) na wyzwania (praca z Klientem wewnętrznym)
  • Posiadasz dobrą znajomość systemów operacyjnych klasy Unix/Linux
  • Znasz język programowania Shell (BASH/SH) i znasz język SQL
  • Posiadasz praktyczną znajomość technologii SAS Institute (SAS DI Studio, SAS Management Console)
  • Posiadasz praktyczną znajomość technologii baz danych Oracle. Mile widziane doświadczenie z Oracle Exadata

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe