Architekt Systemowy (rekrutacja prowadzona online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000009932
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2020-12-02

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • udział w opracowaniu analiz wykonalności i założeń realizacyjnych na rzecz rozwoju systemów informatycznych,
  • projektowanie i dokumentowanie architektury systemów (High Level Design, Detailed Design),
  • utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami korporacyjnymi, udział w rozwoju standardów,
  • nadzorowanie prac implementacyjnych i odbiór kodu źródłowego oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji technicznej,
  • zapewnienie realizacji wymagań eksploatacyjnych w dostarczanych rozwiązaniach,
  • wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań,
  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 5-lat doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT,
  • bardzo dobrze znasz OOP, OOAiD oraz Design Patterns,
  • masz doświadczenie w integracji systemów (mile widziana wiedza z zakresu EIP),
  • umiesz programować w języku Java 8, plSQL,
  • znasz UML, BPMN,
  • znasz procesy SDLC (poparte doświadczeniem),
  • nie są Ci obce metodyki Agile (Scrum) i Waterfall,
  • masz doświadczenie w pracy w środowisku UNIX (mile widziany AIX) oraz Windows Server,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT,
  • środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu,
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackathonów,
  • praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą,
  • pakiet motywacyjny: m.in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny, kartę sportową, liczne sekcje sportowe,
  • produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach.