Starszy Specjalista ds. Współpracy z Placówkami (rekrutacja prowadzona online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000010070
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-07-31

Twoje zadania:

  • Optymalizowanie procesów i zasad współpracy z agentami prowadzącymi biura
  • Opracowywanie procedur i wytycznych zapewniających odpowiedni nadzór i funkcjonowanie sieci placówek
  • Inicjowanie działań zwiększających sprzedaż oraz podnoszenie poziomu jakości obsługi klienta w placówkach
  • Udział w pracach związanych z procesowaniem otwierania nowych biur
  • Przygotowywanie analiz biznesowych, dokumentacji, raportów i prezentacji

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min 2 lata doświadczenia w obszarach takich jak sprzedaż, wsparcie sprzedaży, obsługa klienta lub pokrewne
  • Umiesz przygotowywać raporty i analizować dane w MS Excel i przygotowywać prezentacje w PowerPoint
  • Umiesz tworzyć procedury, regulaminy i wytyczne
  • Świetnie organizujesz swój czas pracy , jesteś systematyczny i dokładny
  • Jesteś samodzielny w działaniu i umiesz priorytetyzować zadania
  • Cechuje Cię pozytywne nastawienie, otwartość na ludzi i zmiany, entuzjazm i kreatywność
  • Masz wykształcenie wyższe lub kończysz studia

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe