Główny Specjalista - Analityk Biznesowy

Miejscowość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Nr ref.000010568
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-11-28

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • dostarczanie analiz, monitorowanie i raportowanie danych dotyczących sprzedaży ubezpieczeń oraz wykonanie planów w Obszarze Sprzedaży,
  • przygotowywanie propozycji planów sprzedaży i budżetów,
  • rozliczanie planów sprzedaży i budżetów celowych,
  • dostarczenie danych niezbędnych do segmentacji klientów, planowania sprzedaży i rozliczania celów premiowych w obszarze,
  • zapewnienie poprawności i terminowości zmian w umowach agencyjnych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz roczne doświadczenie w pracy związanej z analizą danych,
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenia analiz, formułowania wniosków i poszukiwania rozwiązań,
  • masz wyższe wykształcenie, mile widziany kierunek: informatyka,
  • swobodnie poruszasz się w aplikacjach biurowych pakietu MS Office,
  • masz prawo jazdy kat. B.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.