Specjalista ds. Zarządzania Kampaniami Sprzedażowymi (rekrutacja prowadzona online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000010583
Publikacja4 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2020-11-27

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie nowych kampanii sprzedażowych
  • Wsparcie sprzedawców w realizacji zadań wynikających z obsługi kampanii
  • Praca nad zwiększaniem wyniku sprzedaży w podległych obszarach
  • Planowanie i przygotowywanie komunikacji związanej z kampaniami sprzedażowymi
  • Tworzenie i modyfikacja materiałów wsparcia sprzedaży dla sprzedawców oraz klientów przy współpracy z biurami merytorycznymi
  • Zbieranie i opracowanie danych do materiałów prezentacyjnych oraz przygotowanie prezentacji
  • Tworzenie standardów komunikacji, wybór narzędzi komunikacyjnych, opracowanie i modyfikowanie szablonów komunikacyjnych
  • Nadzorowanie inicjatyw portfelowych, sprzedażowych i optymalizacyjnych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 2 lat doświadczenia – CRM, procesy obsługowe i sprzedażowe, kampanie lead’owe, sprzedaż, wsparcie sprzedaży
  • Umiesz tworzyć materiały komunikacyjne dla sprzedawców - prezentacje, instrukcje, plany komunikacyjne
  • Masz doświadczenie w obsłudze/zarządzaniu kampaniami
  • Dobrze znasz pakiet MS Office (szczególnie Word i Power Point)
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Jesteś komunikatywny, otwarty i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • Angażujesz się w zadania, dobrze zarządzasz swoim czasem, jesteś samodzielny i kreatywny
  • Znasz produkty ubezpieczeniowe - mile widziane

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe