Analityk Biznesowy IT (rekrutacja prowadzona online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000010794
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2021-02-13

Podobne oferty

Analityk IT

Twoje zadania:

  • wsparcie definicji wymagań i potrzeb biznesowych,
  • wsparcie Architekta w opracowaniu koncepcji realizacji rozwiązania,
  • wykonywanie analiz wstępnych dla opracowywania warunków realizacji (szacowanie kosztów wdrażanych rozwiązań w systemie),
  • współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie analizy, koncepcji, wyceny rozwiązania (definicja zakresu prac i ocena zgodności prac z przedmiotem umowy),
  • wykonywanie analiz szczegółowych zmian w systemie (współpraca z developerem i testerem nad zmianą w systemie),
  • opracowywanie założeń do testów i odbioru oprogramowania,
  • wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązań i ich stabilizacji,
  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji analitycznej systemów.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne, ekonomiczne, techniczne),
  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w roli analityka systemowego po stronie IT i pracowałaś/eś w projekcie prowadzonym w metodyce Agile,
  • znasz etapy procesu wytwarzania oprogramowania i umiesz określić w nich rolę Analityka,
  • znasz "dobre praktyki" analityczne i masz wypracowany warsztat narzędziowy w prowadzeniu analizy systemowej,
  • znasz notacje XML, BPMN, UML, standardy SOAP i REST nie są Ci obce oraz umiesz posługiwać się narzędziami JIRA, Confluence, Enterprise Architect (współdzielonym repo, generowanie dokumentacji z modelu),
  • interesują Cię zagadnienia z obszaru silników procesowych i współpracujących z nimi aplikacji web (selfservice mile widziany),
  • chcesz nieustanie dążyć do podnoszenia jakości wytwarzanych produktów i poprawy procesów,
  • samoorganizacja jest Twoją mocną stroną i dążysz do przejmowania odpowiedzialności za realizację zadań.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT,
  • środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu,
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackathonów,
  • praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą,
  • pakiet motywacyjny: m.in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny, kartę sportową, liczne sekcje sportowe,
  • produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach.