Specjalista ds. reklamacji medycznych

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000011419
Publikacja5 dni temu
Termin składania aplikacji2021-06-30

Podobne oferty

Doradca Klienta

Twoje zadania:

  • analiza reklamacji medycznych w zakresie zgodności udzielonych świadczeń zdrowotnych z aktualną wiedzą medyczną i przepisami prawa medycznego
  • wydawanie opinii medycznych w sprawach reklamacji badań diagnostycznych i działalności lekarskiej
  • raportowanie wyników i rekomendacja zmiany poprawiające jakość świadczonych usług
  • współpraca z innymi zespołami w tworzeniu zakresów usług medycznych do produktów ubezpieczeniowych i abonamentowych
  • odpowiedzialność za słownik przygotowań do badań diagnostycznych
  • współpraca z innymi zespołami w tworzeniu procedur i wytycznych medycznych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • 2-3 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku pracy
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medycyna, prawo)
  • dobra znajomość przepisów prawa i orzecznictwa sądowego dotyczącego likwidacji szkód
  • dokładność i wnikliwość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).