Administrator Aplikacji (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000012091
Publikacjadzisiaj
Termin składania aplikacji2021-11-26

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości działania krytycznych usług informatycznych wspierających procesy biznesowe funduszy inwestycyjnych, w tym zaplanowanie i wdrożenie monitoringu, w strategicznym projekcie Grupy PZU,
  • zapewnienie spełniania wymagań jakościowych gwarantowanych stronie biznesowej przez systemy informatyczne (dostępność, wydajność, stabilność),
  • współpraca z dostawcami aplikacji oraz innymi zapewniającymi wsparcie dla aplikacji,
  • inne zadania w obszarze administracji krytycznymi komponentami usług IT.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz kilkuletnie doświadczenie w utrzymywaniu i zarządzaniu aplikacjami biznesowymi,
  • masz dobrą znajomość baz danych Oracle i języka zapytań SQL,
  • posiadasz umiejętności pisania skryptów shell/perl/python,
  • masz podstawową wiedzę z zakresu zagadnień sieciowych i dobrze znasz systemy Linux oraz Windows,
  • masz umiejętność konfiguracji usług systemu RHEL,
  • masz wiedzę z zakresu konfiguracji serwerów aplikacyjnych: Apache Tomcat, jBoss, Oracle WebLogic
  • znasz zasady działania i optymalizacji JVM i znasz podstawowe systemy monitorujące dla platform aplikacyjnych,
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, matematyczne lub telekomunikacyjne).

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,
  • środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
  • uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,
  • code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,
  • udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,
  • pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.