Starszy Specjalista ds. Rozliczeń Ubezpieczeniowych

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000012177
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2021-10-27

Podobne oferty

Twoje zadania:

  • ewidencja i weryfikacja dowodów księgowych z zakresu zdarzeń ubezpieczeniowych w systemie finansowo-księgowym,
  • kontrola formalno-rachunkowa dowodów ksiegowych,
  • weryfikacja dokumentacji w zakresie rozliczeń: kontrola zgodności z obowiązującymi przepisami i procedurami, sprawdzanie kompletności, poprawności oraz oraz dokonywanie kwalifikacji podatkowej i rodzajowej dokumentów przychodzących,
  • sporządzanie zestawień dla potrzeb sprawozdawczości zewnętrznej,
  • opracowywanie zmian procesów i procedur z zakresu obsługi rozliczeń ubezpieczeniowych,
  • udział w procesach wdrożenia/modyfikacji produktów ubezpieczeniowych,
  • obsługa rozrachunków i realizacja płatności,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania danych dotyczących księgowości ubezpieczeniowej.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 2-letnie doświadczenie w księgowości,
  • jesteś absolwentem uczelni wyższej o kierunku: księgowość, finanse, rachunkowość, bankowość ubezpieczenia lub pokrewne,
  • znasz zasady rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • masz znajomość przepisów z zakresu zasad rachunkowości prawa podatkowego,
  • posiadasz biegłą znajomość programu MS Excel,
  • posiadasz umiejętność analizowania dokumentów oraz masz doświadczenie w tworzeniu i opiniowaniu regulacji wewnętrznych,
  • umiesz zarządzać czasem i organizować pracę własną.

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).