Specjalista ds. Windykacji

Miejscowość
Szczecin, zachodniopomorskie
Nr ref.000013810
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2022-07-23

Twój zakres obowiązków

  • Przygotywanie pozwów zwiazanych z roszczeniami Spółki
  • Współpraca z organami sądowymi, egzekucyjnymi, administracją publiczną
  • Prowadzenie korespondencji sądowej i egzekucyjnej
  • Weryfikacja i ewidencjonowanie zdarzeń w systemach informatycznych Spółki
  • Inicjowanie najbardziej optymalnych działań związanych z dochodzeniem roszczeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu prawa lub finansów - lub jesteś studentem studiów zaocznych
  • Chęć wykorzystania wiedzy i doświadczenia w strukturach windykacyjnych
  • Umiejętności analityczne
  • Łatwość w podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)