Koordynator Testów (rekrutacja online)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000014197
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2022-09-05

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja procesu testów
  • Projektowanie przypadków testowych na podstawie analizy specyfikacji wymagań systemowych oraz analizy zgłoszeń
  • Wykonywanie testów manualnych systemowych i integracyjnych zgodnie z przygotowanymi scenariuszami
  • Zgłaszanie i monitorowanie błędów w JIRA
  • Współpraca z członkami zespołów wytwórczych
  • Przygotowanie planów i raportów z testów
  • Wsparcie użytkowników systemu podczas testów akceptacyjnych
  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Koordynacja instalacji i konfiguracji aplikacji dla środowisk testowych i produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji i dokumentowaniu wyników testów
  • Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków oraz scenariuszy testowych
  • Znajomość narzędzi wspierających proces testowania i zarządzania zgłoszeniami np. JIRA/SynapseRT
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany profil informatyczny lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób
  • Praca na podstawie umowy o pracę na czas trwania projektu
  • Środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile
  • Uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami
  • Code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje
  • Udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT
  • Pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”